Čtvrtek 20. ledna 2022
Svátek slaví Ilona, zítra Běla
Oblačno, sněžení 2°C

Jirka (23) skočil do Vltavy kvůli nešťastné lásce: Dopadl na tvrdou dlažbu!

Autor: simao - 
12. června 2013
16:59

Z Palackého mostu v Praze skočil včera Jiří (23) do rozvodněné Vltavy. Dopadl však do tvrdého - na náplavku, kde v tu chvíli bylo jen několik desítek centimetrů vody. Utrpěl těžká zranění nohy a páteře, je však již mimo ohrožení života. Ke skoku ho dohnala patrně nešťastná láska. Rozešel se s ním přítel.

Spekulovalo se o tom, zda mladík do vody spadl, či skočil záměrně. Vzhledem k tomu, že si podle mluvčího pražské policie Jana Daňka sundal před skokem tričko, platí podle všeho druhá varianta.

Jenže mladý skokan se ošklivě přepočítal. Nedopadl do Vltavy, kterou se v posledních dnech prohnala velká voda. Ale na zatopenou náplavku. Z horního pohledu nebylo patrné, kde končí řeka a kde začíná nábřeží, na kterém v tu chvíli bylo jen několik desítek centimetrů kalné vody.

Po tvrdém dopadu na dlažbu se přihlížejícím naskytla děsivá scéna. Následoval řev a bezmocný nářek. Mladík si zlomil nohu a poranil páteř, seděl ve vodě a na místo pro něj museli vyrazit pražští hasiči.

Proč skákal? Rozešel se s ním údajně přítel! A Jirka to psychicky nezvládl. "Udělal mi spoustu problémů, proto jsem se rozhodl s ním rozejít," tvrdí expřítel mladíka pro tn.cz. Prý se pohádali a to i proto, že měl mít Jirka problémy s alkoholem a byl pak agresivní. Rozchod se však rozhodl řešit tím, že opilý dorazil do práce svého expřítele a když jej tam nesehnal, vydal se k vodě...

frantiskacejkova ( 13. června 2013 23:20 )

Ahoj! Nedávno vznikla novinka z oblasti online výdělků, velice snadná na pochopení Sama si takto vydělávám už od května a fakt mě to nadchlo. Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak beru takové peníze bez práce! A tohle všechno znám z Peterblog.wz.sk

dadaveve ( 13. června 2013 08:58 )

Konečně mámu paterčat nenazývají SUPERMÁMOU! Že by je to koplo?? No měli byste o nich už přestat každý den psát, když se tak bojí, to chtějí ještě vyžebrat na zabezpečení bytu? Je mi z nich už blbě

dadaveve ( 13. června 2013 08:53 )

ježiš ten je blbej

boball ( 12. června 2013 22:31 )

No,jo,kvůli lásce,už dopadlo víc lidí tvrdě na ***,ale málokdo si u toho fyzicky ublížil

isabelafuentes ( 12. června 2013 21:57 )

To je fakt paráda, chudáci záchranáři, musí se trmácet vodou a tahat se s někým, kdo je schopen vyvést takovou pitominu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa