Autobusu Student Agency upadlo za jízdy kolo! Řidič odvrátil tragédii

Autobus Student Agency se dostal do potíží, upadlo mu za jízdy kolo
Autobus Student Agency se dostal do potíží, upadlo mu za jízdy kolo  (Autor: Blesk - Kateřina Kalibánová)
Autor: INT, lm - 
11. června 2013
17:18

Do vážných problémů se odpoledne dostal žlutý autobus společnosti Student Agency na lince Ostrava-Brno. Během jízdy mu totiž u Olomouce upadlo kolo. Cestujícím se však naštěstí nic nestalo, řidič prý zrareagoval pohotově.

Nečekaného defektu si autobusák všiml naštěstí včas a dokázal žlutý autobus ukočírovat. Cestující tak vyvázli bez zranění, které by při případné nehodě hrozilo.

"Na autobusu na lince z Ostravy do Brna došlo k defektu a následně technické závadě na podvozku u jednoho z kol. Autobus poté řidič preventivně odstavil, k žádné nehodě nedošlo, šlo pouze o poruchu. O cestující bylo postaráno, dokud nepokračovali náhradním spojem," potvrdil iDnes.cz mluvčí dopravce Pavel Halla.

Společnost Student Agency bude nyní vyšetřovat, zda nedošlo k porušení předpisů ze strany technického personálu. "Obecně ale může podobná situace nastat u jakéhokoliv dopravního prostředku," dodal mluvčí.

 

mnpv ( 12. června 2013 07:01 )

Ale kuš, nesleduj tolik filmy o mafiánech. Normální český bor.del tam má pan Jančura.

hofihofi ( 12. června 2013 02:37 )

No vyborne uz nadava coz svedci o naproste neznalosti věci. Takze se sama předvedla jak je hloupa. A jestli zenska dava priblble hádanky a nic nezna tak je skutecne maco.

buban ( 11. června 2013 22:02 )

Milunko-ta spinava svirgava otlemena tlusta a blba pizda vedle tebe v tom videu u te lekarky-to byla ta tvoje hezka cikanka? Me fakt bavis.

buban ( 11. června 2013 21:58 )

Debile-o jaky spital asi tak muze jit na nejjiznejsi jizni Morave. Fakt jsi tezky debil. Okres Breclav-uz se ti rozlo, blbce? Pardon, ale opravdu neco tak tupeho jsem snad v zivote nepoznala.

hofihofi ( 11. června 2013 21:50 )

Když nezavidis, tak proc o tom pises v věci zlutych autobusu? A muzes se posrat z hezke cikanky ciz znaci zavist z tve tonaze.

Zobrazit celou diskusi