Psa nechal škvařit v autě! Ten proskočil okýnkem, ale zůstal viset na vodítku

Zoufalý pes zůstal viset na vodítku z okýnka  (Autor: MP Brno)
Autor: šim - 
11. června 2013
12:39

To je ale nezodpovědnost! 65letý páníček si sám vyšel na vzduch a svého psa nechal v zamknutém autě, aby se snad uškvařil. Pes byl už tak zoufalý, že sám proskočil zavřeným okýnkem. Jenže se při tom málem oběsil.

K neštěstí nebylo daleko. Vše se odehrálo v brněnské Vodově ulici. Muž zavřel psa v autě i přesto, že venkovní teplota byla přes 25 stupňů. Teplota v autě při zavřených okýnkách pak stoupala rychlostí zlatého jackpotu.

Kříženec dobrmana v rámci pudu sebezáchovy začal dorážet na sklo. Okýnko se mu nakonec podařilo prorazit a vyskočil ven. Jenže jeho páníček ho nechal na vodítku, které se při vyskočení z auta napnulo tak, že pes visel za krk z vozu. Psu pomohli až strážníci brněnské policie. Odstřihli ho, psa odvedli do stínu a dali mu vodu.

Majitel psa se k autu vrátil v klidu asi až po hodině a policistům se snažil namluvit, že si odskočil jen na pár minut. Případ bude řešit správní orgán.

podplachetkouosoba ( 11. června 2013 20:03 )

aha. ... druhá věta ... z Brna přátelství a víš něco víc, (teda jako insider)

podplachetkouosoba ( 11. června 2013 19:58 )

asi s terminátorem

naidka ( 11. června 2013 18:13 )

obrázek je v pořádku, to je nějaká opice, ale myslela jsem tu větu, kterou jsi napsal, ta se v tvým "spočítači tablet" jeví taky normálně?

podplachetkouosoba ( 11. června 2013 17:46 )

pes je modla české kotliny, nadělá to všude a já když potřebuju tak abych se skrýval jako dřív teplí lidé se skrývali. hrůza!

podplachetkouosoba ( 11. června 2013 17:41 )

aha, sorry, ale v mým spočítači tablet se to ukazuje normálně jako obrázek

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud