Tykačova exmanželka staví bunkr: Atomový kryt za 3 miliardy. Víme, co je uvnitř!

Tykačova expřitelkyně rozahazuje peníze za betonovou stavbu
Autor: Vera Renovica, mokk - 
11. 6. 2013
05:00

VIDEO: Tohle je jako ze šíleného snu majitele betonárky! Desetitisíce tun šedivé hmoty změnily kus Křivoklátska. Jde o projekt exmanželky uhlobarona Pavla Tykače (49), Daniely Kuchtové (49), který už spolknul přes tři miliardy korun. Teď víme, co skrývá v podzemí...

Je to bludiště – popsal nám člověk, který chodby a místnosti hlavního objektu s věžemi prošel. „Nejde snad ani určit, kolik je tam místností, je to patro od patra padesát až dvě stě. Když vás tam vedou, tak abyste se dostali z jednoho konce na druhý, vyběhnete a seběhnete několik schodišť a všude jsou pancéřové dveře,“ prozradil s tím, že v tomto »Temelíně« je dokonce tajná podzemní chodba vedoucí 350 metrů k řece!

Všude samý beton

Betonové monstrum, ve kterém chtějí údajně členové sekty Avenna přečkat apokalypsu, má dvě části: stavbu s věžemi a takzvané hospodářské stavení, kde budou kanceláře. V budoucnosti by fungoval jako soběstačná jednotka. Je tam vodní nádrž a nikdy nepoužité agregáty z roku 1986. Místnosti budou vodotěsné i vzduchotěsné, na až dva a půl metru tlustých betonových stěnách se nešetřilo – jsou proloženy železnými pruty největší velikosti.

Video  Průjezd stavbou  - Blesk

Exkluzivní fotografie z Ptyče v úterním Blesku!

Kdo je Pavel Tykač?

* Jeden z českých uhlobaronů s podílem ve skupině Czech Coal.

* 3. nejbohatší Čech.

* Jeho majetek loni odhadli na 33 miliard korun.

* Zhruba 19 miliard korun mu měli švýcarští žalobci zmrazit kvůli kauze vytunelovaných CS Fondů, podnikatel to ale popírá.

* S druhou rodinou má trvalé bydliště v hotelu Kempinski ve švýcarském Svatém Mořici – tam byl mimo jiné zadržen tehdy uprchlý podnikatel Tomáš Pitr.

Stavba v číslech

* spotřebovalo se 60 tisíc kubíků betonu 

* hlavní objekt má 2 nadzemní a 2 podzemní patra (celkem zhruba 32 000 m2) 

* průměrná tloušťka zdí je 2 metry, dosahuje však až 2,5 metru 

* na každém patře je 50 až 200 místností 

* rozloha pozemků dosahuje desetitisíců m2

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Další videa