Trosečníkovi z Tchaj-wanu hrozí v Česku kriminál: Okrádal lidi na internetu!

9. 6. 2013
17:38

„Martin Psota je podvodník!“ píší desítky podvedených zákazníků e-shopu Espare.cz. Český „trosečník“, který se pokusil přeplout z Tchaj-wanu do Japonska na vlastnoručně vyrobeném voru, se v zahraničí skrýval před zákonem. Provozoval internetový obchod s elektronikou. Zaplacené zboží ale nikdy nedodal.

Na adrese espare.cz už e-shop nenajdete. Stopy po něm ale zůstaly všude. „Telefony uvedené na espare.cz jsou nefunkční, na emaily nikdo nereaguje!“, „Zboží mi nedorazilo ani po třech týdnech od objednávky, přestože byla objednávka potvrzená a uvedeno, že zboží je skladem“, „Nic zde neobjednávejte a hlavně neplaťte, dočkáte se leda zklamání!“ Takových vzkazů jsou na internetu desítky.

„Zabíjel jsem teroristy, doma mi jde o život, nemůžu se tam vrátit,“ tvrdil Psota po zadržení tchaj-wanským úřadům. O život by mu šlo ale jen v případě, že by ho policie předhodila všem jeho věřitelům a to se nestane.

Psota neokrádal lidi jen na internetu. Půjčoval si peníze a nevracel. Na alimentech na své dva syny dluží statisíce.  Než ho v roce 2009 vyhodili z práce, z výplaty mu nic nezbývalo. Většina peněz šla na splácení dluhů.

Doporučujeme
hopsicek ( 10. června 2013 00:19 )

No nezlobte se na mě, ale taková piha je už bradavice. Vás to nějak vzalo, že vy budete velice pihatý či bradavičnatý člověk? To se má odstraňovat, toto je hnus, chcete kontakt na nějakou kliniku?

ver. ( 9. června 2013 23:41 )

Opravdu velice přínosný komentář. Až na to, že ta bradavice je piha. A vy určitě máte na svém ,,ksichtě,, či těle také takovou, pokud ano tak to asi budete Paroubkovo příbuzný, alespoň to vyplývá z vaší logiky...

hopsicek ( 9. června 2013 23:15 )

exmanželka je asi příbuzná Paroubka. Ta bradavice na jejím ksichtě mi dokonce vylezla z monitoru

babicovyjedy ( 9. června 2013 22:02 )

kdyby se ten blb vratil domu dobrovolne v prosinci tak dostal od kikiny amnestii a byl za vodou. a jeste by se mu museli vsichni omluvit

pepazdp ( 9. června 2013 21:58 )

To bych musel bej ty abych nepoznal cihlu od toho, co si objednávám V případě, že to vypadá podezřele, zaplatím až po rozbalení, kdy mám kurýra jako svědka. Zásadně objednávám u firem s kterejma mám dobrý zkušenosti, v jinym případě jdu po ověřených zákaznických recenzích a na zkoušku poprvé objednám něco, čím si firmu prověřím. Díky tomu mě ještě nepotkala žádná cihla ani nic podobnýho, jedenkrát jsem reklamoval poškozený výrobek, reklamace na náklady prodejce byla bezchybně vyřízená do 48 hodin. Taky se mi nikdy nestalo, že bych něco musel platit předem. Tam kde není možnost výběru, tam nelezu a mnohde jinde to mají taky, třeba i levnějc a s možností volby platby, dopravy...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa