Vrah Adrianě (†29) rozdrtil lebku: Měla jsem tušení, že je mrtvá, tvrdí matka

Po Adrianě zůstaly dvě krásné dcerky.  (Autor: Nový Čas)
Autor: Nový Čas - 
8. června 2013
17:58

Mladou maminku dvou holčiček Adrianu Špalekovou (†29) ze Slovenska vrah brutálně zavraždil. Její tělo pak hodil do hluboké šachty a zaházel matracemi, aby ji nikdo nenašel. „Měla jsem tušení, že Adka už není živá a její tělo je někde u starého mlýna,“ tvrdí její matka. Její děsivá předtucha se vyplnila.

Adrianu viděli blízcí naposledy v pondělí. Byla na návštěvě u svého otce.  Když šla od něho, posadila se na lavičku v parku, kde zapomněla svůj mobil a odešla ve společnosti neznámého muže. Víckrát už ji živou nikdo neviděl. Ve středu její matka nahlásila zmizení na policii. Hledala ji ale i na vlastní pěst, protože policie údajně nic nedělala.

Na základě hrozivé předtuchy se vydala se sousedy ke starému mlýnu. Tam se jim naskytl děsivý pohled. V šachtě zaházené matracemi trčela ženská ruka. „Nepustili mě k tělu dcerky. Vím jen, že jí někdo rozbil hlavu a tvář měla znetvořenou,“ řekla Novému Času s pláčem Viera.

Podle policie došlo k usmrcení Adriany opakovanými údery do hlavy. Vrah jí rozdrtil lebku. Zraněním na místě podlehla.

bozena123 ( 10. června 2013 20:28 )

To jsem moc zvedava , s jakeho gangu je vrah !!Jste nejak moc presvedceny !!

tomik007 ( 9. června 2013 03:35 )

Pamatuji ze kdyz jsme byli mali tak se vrazdilo pouze na televizi v serialu inspektor Leclerc a jinak ne...

cinderella1 ( 9. června 2013 00:32 )

Tys prece napsal/a, ze nechala doma dve deti a odesla s cizim chlapem, ne? Tak se ptam, jestli to bylo spatne, ze sla navstivit sveho otce a deti hlidala jeji matka? Jak to muze nekdo vedet, ze na te lavicce sedela a ze odesla s nejakym cizim chlapem dobrovolne? Jo, mozna, ze tam sedela a on ji nasilim odtahl a mobil tam opravdu zustal. Jak to vis, ze s nim dobrovolne odesla?

kdoasi ( 8. června 2013 20:52 )

To se asi časem dozvíme a myslím,že to nebude nic překvapivého.

kdoasi ( 8. června 2013 20:50 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud