Zastřelil prostitutku, protože odmítla sex: Soud ho nechal jít

Muž zastřelil prostitutku, protože bez sexu odešla s penězi
Autor: šim - 
7. června 2013
16:32

Stalo se to přesně na Štědrý den v roce 2009. Američan Ezekiel Gilbert si objednal prostitutku. Zaplatil jí, ale ona sex s ním odmítla. Tak vytáhl zbraň a ženu postřelil. Po sedmi měsících na následky zranění zemřela. A výsledek? Soud muže osvobodil!

Gilbert si chtěl zřejmě zpestřit Vánoce, proto si zavolal eskortní službu. Chtěl si trochu užít. Jenomže dívka jménem Lenora Ivie Frago, která na zavolaní přijela, s ním sex mít nechtěla, přestože za něj Gilbert už dopředu zaplatil 150 dolarů.

Dvacet minut byla u něj v bytě, vzala si peníze a odešla s tím, že je jde dát řidiči. Na sex nedošlo a peníze mu údajně odmítla vrátit. On vytáhl svůj kolt a 21letou prostitutku střelil do krku. Rána ji nezabila hned, dívka však ochrnula. Sedm měsíců v nemocnici paralyzovaná bojovala o život, ale boj nakonec prohrála.

Střelec se nyní ocitl u texaského soudu. „Hluboce lituji, že paní Frago zemřela,“ pronášel se slzami v očích před soudem Gilbert. „Už čtyři roky střídám nejrůznější psychiatrická zařízení. Mám noční můry. Kdy v televizi vidím zbraň a zabíjení lidí, musím přepnout na jiný kanál,“ tvrdil Gilbert.

Ještě před tím vypověděl, že si myslel, že sexuální služby jsou už zahrnuty v ceně oněch 150 dolarů. Obhajoba tvrdí, že Lenora byla s řidičem na krádeži domluvená, že to byl její komplic.

Po dvoudenním nepřetržitém jednání vynesl soud šokující verdikt. Gilbert byl zproštěn viny! Soudce přihlédl zřejmě k předložené obhajobě. Gilbertovi právníci citovali pro Texas platný zákon, který dovoluje použít „smrtící sílu“ ve snaze získání ukradeného majetku. To, že byl výsledný účet 150 dolarů za lidský život, soudce asi nechalo chladným.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

cinderella1 ( 9. června 2013 16:14 )

A to bys toho pekare kvuli par korunam jako odprasknul? jsi zcela normalni? ...nedelej tady machra! Ja souhlasim s Howareyoudoing ...vdyt ten zakon je uplne blbej!

pepazdp ( 8. června 2013 18:09 )

c3rb3r0s ( 8. června 2013 12:45 )

Špatný? Až tě někdo sprostě okrade tak uvidíme jak budeš brečet nad "blbejma" zákonama co ti znemožnňujou s tím něco udělat. Dobře jí tak. Když ho mu nechtěla dát tak si neměla brát ty prachy. To je jako kdybych zaplatil pekařovi za chleba, který by mi potom odmítl dát a nechtěl by mi ani vrátit peníze.

howareyoudoing ( 7. června 2013 21:27 )

Stalo se to v Texasu a jen v Texasu maji tento platny stary zakon, nikde jinde v USA by mu toto neproslo. A je to smesne, ze takovy spatny zakon jeste v dnesni dobe plati.

hofihofi ( 7. června 2013 18:18 )

Jaká je ideální ženská? Blbá a hluchoněmá nymfomanka, která vlastní obchod s lihovinami.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud