Potvrzeno! Obří stavba u Ptyče exmanželky miliardáře Tykače: Bude to atomový kryt!

Autor: psch - 
1. června 2013
22:18

Dlouhodobým spekulacím je konec. Tajemné betonové monstrum u osady Ptyč na Křivoklátsku, které staví bývalá manželka miliardáře Pavla Tykače, bude protiatomový kryt!

Tykačova exmanželka do podivuhodné stavby nalila už tisíce tun betonu a hlavně tři miliardy korun! Alespoň to říká dokument, který získala TV Nova. Objekt zdaleka není dostaven, projektové plány ale ukazují jasný záměr.

Celá stavba má v budoucnu sloužit jako protiatomový kryt. Svědčí o tom podoba podzemní části. Dala by se přirovnat k prostorám, které vídáme například ve sci-fi filmech.

Tlusté betonové zdi dělí jednotlivé chodby a místnosti, průchody jsou uzavíratelné masivními vraty. Speciální čistička se pak stará o čištění vzduchu v celém objektu a elektřinu vyrábí starý armádní agregát.

Několik let bez okolního světa

Jakmile bude stavba dokončena, bude ji pokrývat obrovská vrstva hlíny a maskována bude domy zemědělské usedlosti. Vypadat to bude jako kdysi – na první pohled nikdo nepozná, že jde o atomový kryt.

V případě jakékoliv katastrofy je stavba uzpůsobena na samostatné fungování. Lidé by tam tak mohli přežít několik let. Kdyby došlo k atomovému výbuchu či masivní povodni, tohle je místo, kde lidé konec světa přežijí!

nojasne ( 2. června 2013 23:50 )

Tak hlavně k čemu maskovat ? Že tam je tento nesmysl ví celá republika a Američané, Rusové, Číňani i Íránci to už dávno mají zeshora vyfocené.

jahodove_ticho ( 2. června 2013 19:57 )

To je super, že z nakradenejch peněz se staví podobné apokalyptické nesmysly

namoroman ( 2. června 2013 15:40 )

A já jsem myslel,že takhle s krytama blbli jenom komunisti

illis ( 2. června 2013 14:48 )

Ti se budou jen divit, protože se nebudou moc před obyčejnými ĺidmi nakrucovat, tak jak to dělají dnes. Znám jednu, ona zase taková VIP není, no ale myslí si to . To by jste museli vidět, jak se nese . Ještě, že o ní okolí ví své, takže je to nepřekvapí .

illis ( 2. června 2013 14:44 )

Jen nechápu jak mohli povolit státní úředníci takovou humusoidní mega stavbu na Křivoklátsku. Že by další uplácení ze strany miliardářů, ani bych se tomu nedivila. Tihle si hrají hlavně na vlastním písečku, ale aby ukázali, že ty miliardy si skutečně nevydělali vlastníma rukama a dali také peníze např. pro školy, nemocnice tak to ne. To by potom také mohli řvát, nedáme, sami máme málo .

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud