Google Street View zachytil milenecké drama: Muž vyhodil svou ex z domu!

Autor: INT, lm - 
1. 6. 2013
16:40

Google Street View už zachytil leccos neobvyklého. I přesto, že služba existuje už šest let, stále se objevují nové podivnosti, které nás překvapí.

Nešťastná žena nakládající věci do auta z rozházené hromady na trávníku. Vševidoucí auto společnosti Google navždy zaznamenalo dramatický rozchod milenců. "Google Street View zachytil velkolepý moment, kdy můj kamarád vyhodil svou ex z domu," stojí na popisku u fotky, která byla zveřejněna na internetu.

Ale to rozhodně není ta nejdivnější fotografie, která při mapování měst vznikla. V Německu kamery zachytily nahého muže rozvalujícího se v kufru auta, ve Švédsku si na auto počkal pro změnu muž s koňskou hlavou.

Netradiční zálibu má belgický umělec Mishka Henner. Na základě tipů na internetových diskuzích sbírá záběry prostitutek, které Google na svých cestách zachytil. Některé z nich se před kamerami pořádně rozjely.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

kukulin ( 2. června 2013 07:12 )

Zřejmě úpravy fotek dělá automat, proto mají koně rozmazané hlavy a u toho psa popletl konce a místo hlavy rozmazal ***ku a ocásek.

dobrotka ( 2. června 2013 00:09 )

Ale je to fotomontaz jak prase! Copak nevidis, jak chybi psovi kus zadku?

rentierskej ( 1. června 2013 23:23 )

nechápu jen jedinou fotk: ten chlap s (údajně koňskou) hlavou...?! CO TO JAKO JE?! stopař?!

rentierskej ( 1. června 2013 23:22 )

tak ty kabinky mě taky pobavily (a hned jsem si říkal totéž), že to jaksi není záběr "z ulice," že?

rentierskej ( 1. června 2013 23:21 )

chlap v kufru - netvrdil bych, že nemá slipy či trenky. a ležící pes, co by se tam nemohl chladit a rozvalovat? fotka, dle mého, naprosto v normě.

Zobrazit celou diskusi
Další videa