Středa 29. května 2024
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno 21°C

Pan Facebook tajně v Praze! Jedl v McDonaldu, viděl ho šéf zelených Liška

Mark Zuckerberg je na tajné návštěvě Česka
Mark Zuckerberg je na tajné návštěvě Česka  (Autor: twitter.com)
Autor: šim - 
24. května 2013
14:21

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg (29) uloven během utajené náštěvy Prahy. Polskému turistovi se podařil husarský kousek - vyfotil miliardáře v mikině a teniskách (majetek 26i miliard), jak se nerušeně prochází s manželkou ulicemi staré Prahy. Fotku s omluvou pověsil na konkurenční Twitter. Rázem se rozjela diskuze, jestli nejde o podvrh a fotomontáž. Několik Pražanů ale potvrdilo, že ho potkali nebo zahlédli, a točili ho na video.

"Zuckerberg šel se svojí ženou do restaurace McDonald's. Tam udělali objednávku a obsluha jim popřála všechno nejlepší," řekl serveru Lidovky.cz očitý svědek.

Návštěvu šéfa Facebooku, kterého proslavil film Sociální síť, potvrdil i šéf zelených Ondřej Liška. "Pan Zuckerberg prošel kolem naší včerejší demonstrace, jeden z účastníků si ho dokonce natáčel na video," řekl pro server Lidovky.cz.

Marku, promiň!

Fotka otce Facebooku Marka Zuckerberga, jak se s manželkou Priscillou Chan prochází historickým centrem Prahy, se objevila dnes na konkurenční sociální síti Twitter.

Autorem fotky je zřejmě polský turista Lukacz Porwol, který měl s Zuckebergem stejnou cestu po Karlově mostě, respektive kráčel proti němu. Zuckerberga se mu podařilo vyfotit v Mostecké ulici směrem k Malostranskému náměstí. A to ještě tak šikovně, že se mu Zuckerberg podíval přímo do objektivu.

Promiň Marku, vím, že to bylo ode mě neslušné pořídit dnes na Karlově mostě v Praze tuhle fotku,“ připsal k fotce Porwol.

Je možné, že si Zuckerberg, jehož jmění je odhadováno zhruba na 261 miliard korun, si výlet do Prahy dopřál ke svým narozeninám, které oslavil před 10 dny. Nebo prostě jen neměl dnes co dělat a Prahu si vybral náhodou zabodnutím kružítka do mapy.

Potkali jste Marka Zuckerberga v Praze? Napište nám na tip@blesk.cz nebo volejte na telefonní číslo 724014586.

 

Mark Zuckerberg je na tajné návštěvě Česka Mark Zuckerberg je na tajné návštěvě Česka | twitter.com

steelheart ( 26. května 2013 07:59 )

ty jsi ale důra!

steelheart ( 26. května 2013 07:58 )

hele ty krasavice, ošklivá není a co by dělal s nějakou miss? ukazoval se? myslím má život naplněnej něčím jiným - proto taky něco vymyslel!

steelheart ( 26. května 2013 07:56 )

přesně! už mě taky štve, jak někdo pořád nadává jen na Čechy!! lidi jsou všude stejný

e.44 ( 25. května 2013 11:24 )

Náhodou, celkem jim to spolu sekne a tahle Číňanka má rozhodně americký móresy. Psy tutově nežere. Jednoho roztomilýho vlastní a její přístup k němu je ryze americkej Čoklík může prakticky cokoli jak americký děti. Klidně ho nechá válet i po otevřenym noťasu http://***bornrich.com/priscilla-chan.html

itartas ( 24. května 2013 20:53 )

Zobrazit celou diskusi