Matka posedlá opalováním, která spálila dceru v soláriu, má klip: Je to hudební průjem!

Patricia Krentcil (44) by se neměla tolik opalovat a neměla by raději ani zpívat
Autor: shp - 
20. 5. 2013
12:28

VIDEO: Nechvalně proslula tím, že v soláriu spálila svoji teprve pětiletou dceru. Na svém neschopném rodičovství a posedlosti opalováním postavila Patricia Krentcil (44) kariéru. Založila si vlastní solárium a nyní se pokouší o uplatnění v hudebním showbyznysu. Ve svém zájmu si raději zacpěte uši.

O tom, že by zpívala, nemůže být ani řeč. Vokální projev Patricii zní jako recitace v největší agónii. „Je tu opálená máma, d*vko, je tu Patricia, d*vko,“ začíná videoklip opravdu originálně. „Přicházím! Mám pro tebe vzkaz: Používej ochranu...proti slunci,“ snaží se vtipkovat Patricia v songu, který zní jako největší hudební průjem všech dob.

Jsem víc sexy než Oktomáma

Ve videoklipu se pak na ženu posedlou opalováním lepí dva mladíci, kteří zřejmě za svou práci dostali slušně zaplaceno. „Jsem víc sexy než Oktomáma,“ naváží se Patricia do Nydii Suleman (37), matky osmerčat. Nakonec se žena posedlá opalováním objeví jako slunce. Pokud si videoklip opravdu rozhodnete pustit, budete svědky té nejbizarnější podívané. Jen vám nemůžeme zaručit, že neoslepnete, neohluchnete nebo se nepozvracíte.

l.schlaeger ( 20. května 2013 17:32 )

 co to je proboha????? Ta je neskutecna, hruza...

ppadys ( 20. května 2013 14:12 )

to je K*U*N*D*A vypatlaná

xxxx678 ( 20. května 2013 12:48 )

To je dobře napsaný titulek-takhle vypadala,NEŽ ZEŠÍLELA na té fotce vypadá,jako kdyby právě "prolítla" komínem...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa