Mladý policista (†27) spáchal sebevraždu: Zastřelil se služební zbraní!

Mladý policista (†27) se zastřelil služební zbraní  (Autor: Blesk/profimedia.cz - ilustrace)
Autor: shp - 
18. května 2013
14:44

Měl osobní problémy, které už nedokázal snášet. Mladý policista (†27) ze severočeských Hejnic se tak rozhodl spáchat sebevraždu. Zastřelil se služební zbraní.

Policista se zastřelil krátce před páteční půlnocí. Celý život měl ještě před sebou a podle všeho neměl v práci žádné problémy. Příčina jeho jednání je tak předmětem šetření, ale podle všeho již nedokázal snášet své osobní problémy. K jejich vyřešení použil bohužel služební zbraň, kterou obrátil proti sobě.

Zastřelil se mimo službu

„V době sebevraždy byl policista mimo službu,“ uvedla mluvčí liberecké policie Ivana Baláková pro Týden.cz. „Z dosavadního šetření zatím vyplývá, že důvody sebevraždy byly ryze osobní a neměly nic společného se zaměstnáním,“ dodala.

tiande ( 20. května 2013 22:30 )

Vážení. Běžně se těchto diskuzí neúčastním. Nicméně, níže uvedené názory považuji za nezralé a stupidní, proto jsem se rozhodla pro tentokrát zapojit. Proč? Hned z několika důvodů. 1. To co udělal, bylo jeho rozhodnutí - i když na 100% ve zkratu, protože, kdo "ho" znal, věděl, že to byl pohodový a klidný člověk - a ať je to jak chce, nezbývá, než jeho rozhodnutí respektovat. 2. V tuto chvíli v tom není sám. Jako rodič si nechci ani na vteřinu představit, co prožívá jeho nejbližší okolí. Takže hodně ohledů vůči nim je na místě. Jedná se o míru lidskosti. 3. Nikdy nikoho neodsuzujte za něco, o čem nic nevíte. Jen on sám ví, co ho k tomu vedlo. A každý z nás může jednou dospět do bodu, kdy v daný okamžik není vidět konec či východisko. Ano, na svůj názor máte právo a já ho ctím. Než jej však bezmyšlenkovitě pulikujete, je důležité si řádně rozmyslet obsah. Zaručeně se mnou hodně z vás nebude souhlasit, ale to je váš boj. V tuto chvíli vím, že se rozhodl odejít pohodový a klidný a MLADÝ člověk. A je mi to moc líto. A moc myslím na jeho rodiče a ostatní, kteří se s touto ztrátou perou.

abyss ( 20. května 2013 02:13 )

Ze života dobrovolně odcházejí a na dobu se vymlouvají jenom zbabělci Jediným pochopitelným důvodem pro mě je poslední fáze nevyléčitelné bolestivé nemoci.

jarypadlo ( 19. května 2013 19:33 )

Bl.bečci-zbytečně zemřel mladý člověk,jednou to může dopadnout i vás a budete myslet jen jak to urychlit.Doba je takovájak nám to naše vrchnost ordinuje.Všichni máte našlápnuto...

lynx ( 18. května 2013 20:59 )

Neexistuje trestný čin, o kterém by se dalo říci, že je pro policajty tabu. A to je ještě mnohdy vyseká z průseru inspekce nebo soud.

lynx ( 18. května 2013 20:55 )

A tak to oni rádi pomáhají. Od peněz.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud