Klausův kancléř odsoudil Angelinu Jolie: Je to jednoduchá osoba! Slouží průmyslu smrti
Dát si dobrovolně uříznout zdravá prsa je obludným výkřikem současné medicíny. Angelina Jolie je jednoduchá osoba, která se stala naivní obětí děsivé reklamy, hlásá bývalý kancléř exprezidenta Václava Klause Petr Hájek o herečce, která zákrok podstoupila pod hrozbou rakoviny.
Na první pohled by se z výroků Petra Hájka mohlo zdát, že má několik červených diplomů z různých vysokých škol, od politologie, přes právničinu až po doktora medicíny. Ovšem opak je pravdou. Je to vystudovaný umělec.
Těžko tedy říci, jestli má pravdu on, nebo lékaři, kteří herečce Angelině Jolie předpověděli 87% šanci na rakovinu prsu. Na webu Protiproud tvrdí, že se herečka stala obětí marketingových tahů.
Angelina nosičem poselství
„Stala se typickou obětí tohoto nebezpečného produktu západní civilizace, ale pro svou naivitu současně i nosičem marketingového poselství,“ naráží Hájek na snahu farmaceutických společností zbohatnout na podobných případech.
Hájek se do Herečky opírá, jako by to byla jakási chudinka, která na sebe jednak potřebuje upozorňovat a vzbuzovat soucit a jednak se neumí sama rozhodnout.
Oběť mediální kampaně
Podle Hájka se Jolie stala obětí mediální kampaně na podporu léků a opatření proti rakovině prsu. „A protože jde i jinak podle jejích politických aktivit o osobu značně jednoduchou, a současně světově známou, dostala se do hledáčku farmaceutických firem,“ píše Hájek na Protiproudu.
Hájka možná dohání jakýsi stihomam, a proto vymýšlí takovéto konspirační teorie. Otázka je, jestli je opravdu možné, že by lékaři úzce kooperovali s farmaceutickými velmocemi a společně tak zvyšovali zisk z prodaných léků.
Proroctví, nebo?
Jolie operaci podstoupila a zveřejnila právě kvůli tomu, aby dodala odvahu jiným ženám, které o podobném zákroku uvažují. „Oba se totiž domnívají, že tím dodají odvahu mnohým ženám ke stejnému kroku. Stali se však ve skutečnosti součástí reklamní kampaně. Jejím cílem je dodávat další „lidský materiál“ strašlivému průmyslu smrti,“ uzavírá Hájek a naráží tak i na Brada Pitta, manžela Angeliny.
V té knize Helmut Wandmaker tvrdí to samé, že by zkrachoval farmaceutický a mlékárenský průmysl, kdyby se lidé vrátili zpátky k surové stravě. Nemoci způsobuje překyselenost organizmu a tu způsobuje hlavně vařená strava. Autor se dožil velmi vysokého věku cca 107 let v úplném zdraví a sám se tak stravoval. A to samé platí o dalších propagátorech této stravy Morseovi a Walkerovi.