Čínská školačka (13): Žárlila na kamarádku, a tak jí uřízla nůžkami hlavu!

Školačka zabila svou spolužačku a rozsekala ji nůžkami
Autor: shp, ČTK - 
10. 5. 2013
23:10

Je jí teprve třináct let, ale už byla shledána vinnou z vraždy! Čínská školačka rozsekala svou kamarádku, protože na ni žárlila, že je hezčí. Obě přitom chodily do šesté třídy základní školy!

Dívka identifikovaná jen rodovým jménem Čchin zabila kamarádku Čchou v loňském roce v provincii Kuang-si na jihu Číny. Dívky prý byly dobré kamarádky, ale postupem času Čchin čím dál tím víc žárlila na to, že Čchou je hezčí a ve třídě oblíbenější.

Čchou se Čchin posmívala kvůli váze

Čchou si rovněž občas neodpustila poznámky na adresu Čchinina vzhledu a váhy. „Obě měly dobré známky. Čchin ale chybělo sebevědomí. Není ošklivá, jen trochu boubelatá. Čchou byla vysoká a štíhlá,“ vypověděla ředitelka školy. Zločin se odehrál v dubnu 2012, kdy se dívky společně dívaly na televizi v domě Čchininých rodičů.

Rozřezala ji nůžkami a lahví od piva

 Čchin se na kamarádku rozzlobila a uhodila ji stoličkou. Ze strachu, že na ni bude žalovat, použila několik dalších předmětů včetně lahve od piva a nůžek, aby ji zabila. Pak jí uřízla hlavu a paže a nastrkala je do igelitových pytlů, než umyla všechny stopy krve na místě činu. Jako nezletilá byla odsouzena ke třem letům v nápravném zařízení, zatímco její rodiče musí rodině oběti vyplatit odškodnění asi 350 tisíc Kč.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

peterwilliams ( 11. května 2013 05:35 )

 cinanky jsou vsechny osklive...

Zobrazit celou diskusi
Další videa