Stařenka (106) našla životní lásku: 73letého zajíčka

Marjorie a Gavin se milují navzdory velmi pokročilému věku. Rozdíl 33 let pro ně není problém
9. 5. 2013
16:41

Láska hory přenáší, v tomto případě nejméně druhohory. Důkazem toho je vitální stařenka Marjorie Hemmerde, která ve svých 106 letech našla konečně životní lásku. Jejím vyvoleným je doslova zajíček. Je mu „pouhých“ 73 let!

Marjorie se s Gavinem seznámila v domě s pečovatelskou službou v australském městě Key ve státu Victoria před třemi lety. Ani jeden z nich nebyl nikdy ve svazku manželském a už nedoufali, že podzim jejich životů prosvítí láska.

Když je člověk pozoruje, jako by to byli dva zamilovaní teenageři. Neustále se vyměňují něžná slůvka a doteky. „Jsme jeden z druhého skutečně naměkko. Je to, jako bychom se znali celý život. Věkový rozdíl nehraje vůbec žádnou roli,“ nechala se slyšet Marjorie.

„Pořád se spolu smějeme. Myslím, že jsme se naučili, že život je příliš krátký na to, abychom si ho neužívali dosyta,“ řekl pro Daily Telegraph Gavin.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

londynskypes ( 10. května 2013 12:52 )

nene ouplna kralovna ..NEEE.. CAREVNA

vary ( 10. května 2013 12:07 )

Ten jí bude teď dobře nakládat. Bába jakou má korunku, úplná princezna.

Zobrazit celou diskusi
Další videa