Škromach: Nečasovu vládu přirovnal k nacistům! Chtějí prý rozkrást, co se dá

Zdeněk Škromach si servítky nebere, Nečasovu vládu přirovnal k nacistům v Rusku
Autor: simao, INT - 
9. 5. 2013
14:33

Zdeněk Škromach pořádně přiložil pod kotel kritiky současného pravicového kabinetu. Nečasovu vládu přirovnal k nacistům při ruském tažení, uplatňujícím taktiku spálené země.  

Když se řeč stočila na otázku Státních léčebných lázní, začne Zdeněk Škromach dštít sýru. Udělal to i ve středu na svých oficiálních stránkách. Podle poslance za ČSSD totiž ve správě lázní zasedají politici z vládních stran ODS i TOP 09, kteří prý chtějí zrušit dětský léčebný ústav v Janských Lázních.

"Tak tyto lázně chce zašantročit Nečasova vláda a Schwarzenbergovi lidé z TOP 09, kteří sedí ve správních orgánech. A Kalousek to řídí. Stejně jako nacisté v Rusku, taktika spálené země. Rozkrást pro kamarády co se ještě dá, a pak to nechat těm, co přijdou po nich," nechal se slyšet Škromach.

V jiných komentářích pak uvedl další perly: "Tato Nečasova vláda se Schwarzenbergem a Peake nic jiného neumí než likvidovat... ODS a TOP 09 berou lidem práci a ničí jistotu slušného života rodinám." A navrch si rýpl do knížete za jeho usínání: "Ten spící člověk vedle Nečase a Peake je asi těžce nemocný a měl by se léčit..."

Zahradil (ODS): Je to omezený bolševický křupan

Použitím přirovnání k nacistům rozlítil Škromach třeba europoslance Jana Zahradila (ODS) - podle něj politik ČSSD v den výročí ukončení 2. světové války v Evropě použil "obzvláště nechutné a hloupé přirovnání."

"Věděl jsem sice vždy, že je Škromach jen omezený bolševický křupan, některé věci však zas a znovu dokážou překvapit," zveřejnil svůj pohled na věc Zahradil.

Doporučujeme
kamjdu ( 10. května 2013 23:10 )

Dávno je vidím ty parazity co nám vládnou jako potenciální nácky, či fašisty. Pan Škromach má samozřejmě velkou pravdu. Podle mě to chce boj a ty darebáky vyhnat z postů a tvrdě ztrestat, jinak si nic dobrého nezasloužíme.

fandamilan ( 9. května 2013 23:38 )

Tato vláda je ještě horší než bylo řečeno.Proto je třeba hezky potichoučku polehoučku pověsit s rodinama a voliči.Tak se dá jedině sjednat pořádek.Pořádný převrat-.

rudyptak48 ( 9. května 2013 20:38 )

Odborář a soudruh Škromach je české dvojče Bernda Posselta, člena Evropského parlamentu, a pohlaváře bavorského landsmanšaftu. Oba jsou jsou z té politiky vypasení jako vepříci, podobnost čistě náhodná. Stačí mít silné popiulistické řeči, a poslušné ovečky se vždy připojí.

kajman1 ( 9. května 2013 19:58 )

jen doufám že se už nikdy na scénu nedostane KAROLÍNA PÍČÁÁÁÁÁÁÁ

kajman1 ( 9. května 2013 19:56 )

Škromach má pravdu jenže ono to ani s ČSSDnevytrhněme .jedna banda akorát převlečou kabát a jde se dál .JÁ VĚŘÍM JEDNE KOMOUŠUM a proto je budu volit tak jak jsem voli OKAMURU TO JSOU MÍ FAVORITÉ.Když to nevišlo napoprvně tak na podruhé nebo do třetice to pujde.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa