Bratři v Americe věznili a znásilňovali 10 let tři ženy: Otrokyně jim porodily pět dětí!

Autor: shp - 
7. 5. 2013
22:21

Tři ženy, Amanda (26), Gina (23) a Michele (32), byly třemi perverzními bratry drženy jako sexuální otrokyně až po dobu deseti let. Dnes se je podařilo vysvobodit z pekla na Zemi, které celou dobu prožívaly. Bratři je opakovaně znásilňovali a když ženy otěhotněly, bili je, aby potratily...

Případ, který zvednul žaludek nejenom Americe, ale celému světu, se odehrál v Clevelandu. Na předměstí tam ve svém domě drželi bratři Ariel (52), Pedro (52) a Onil (50) Castrovi jako otrokyně tři mladé ženy, které unesli, když byly ještě mladé dívky. Policie nyní zveřejnila fotografie všech třech tyranů.

Ženy jim sloužily jako sexuální otrokyně

Jejich domácí vězení vyplulo na povrch, když Amanda začala z domu křičet a zaslechl ji soused Charles Ramsey. Ten vykopl dveře a ženu vysvobodil. Amanda, která v zajetí porodila dcerku (6) zavolala policisty, kteří vysvobodili i Ginu DeJesus a Michele Knight. Jak vyšlo najevo, ženy, které byly uneseny jako dívky, sloužily věznitelům jako sexuální otrokyně.

Potratila, protože byla podvyživená

Podle policejního zdroje porodily ženy v domě hrůzy přinejmenším pět dětí. Jedna z nich, neznámo která, přitom porodila tři děti. Narodily se ale mrtvé, protože vězněná byla silně podvyživená. Co se stalo s pátým dítětem, není jasné, ale nepřežilo. Vězněné ženy budou nadosmrti psychicky poznamenány a jen těžko budou někdy vést normální sexuální život.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

pgga ( 8. května 2013 21:29 )

 Ano...Cleveland...stat co? Tennessee?..Ne...Ohio A Vy jste odkud?

nico ( 8. května 2013 16:18 )

ještě teď je pod fotkama toto: Bratři ženy byli, když otěhotněly. Chtěli, aby potratily jejich děti.

alzbeta59 ( 8. května 2013 15:25 )

adorator a vis ze jo? 95% toho co ctu a pisu je ang1icky takze i ja neco preh1idnu. A1e ja se psanim nezivim. Soko1ici by me1i mit aspon zak1ady psaneho ceskeho jazyka.

elliana ( 8. května 2013 13:19 )

joel ( 8. května 2013 11:46 )

sama si pitomec

Zobrazit celou diskusi
Další videa