Zfetovaný podivín se modlil u telefonní budky: Místo Boha přišli strážníci

Muž se modlil před telefonní budkou  (Autor: MP Chomutov)
Autor: psch - 
1. května 2013
12:18

S poměrně netradičním případem se setkali jak návštěvníci Tesca v Chomutově, tak městští strážníci. U telefonní budky se tam totiž modlil zfetovaný podivín, nahlas vykřikoval modlitby.

Podle strážníků jde o známou chomutovskou firmu. Devětadvacetiletý muž je prý problémový a jeho excesy strážníci už několikrát řešili.

„Telefonní budka pro něj byla zpovědnice. Poté, co se vyzpovídal, se začal hlasitě modlit a prosit Boha o odpuštění,“ řekl serveru iDnes.cz mluvčí chomutovských strážníků Vladimír Valenta.

A že těch hříchů, ze kterých se zpovídal, má požehnaně. Podle Valenty třeba chodil s toluenem u nosu na cyklostezce u zooparku a vábil Boha na Zem.

Za vtipnou podívanou muž žádnou pokutu nedostal, strážníci ho odkázali domů se slovy, aby si se svatými šel popovídat někam jinam.

zampi ( 2. května 2013 06:59 )

sorry, neumíš fakt číst, tak pro všechny blbce Podle Valenty třeba chodil s toluenem u nosu na cyklostezce u zooparku a vábil Boha na Zem.

zelena.karkulka ( 1. května 2013 23:06 )

Asi máš pravdu

zelena.karkulka ( 1. května 2013 23:04 )

Toluen-cykorky...jo jo.Asi atomovej inženýr

kobyla1 ( 1. května 2013 20:20 )

Když se podívám na tu fotku fotku a uvědomím si, že tuhle špínu živím ze svých daní, tak mám chuť vzít svoji pistoli a jet tam toho cigoše odprásknout.

kobyla1 ( 1. května 2013 20:15 )

Jo tak takhle to funguje. Cikán krade, přepadává a lže a pak stačí si kleknout před telefonní budku a vyzpovídat se. ....supééér. Zítra jich tam bude klečet možná víc.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud