První dáma slavila narozeniny: Pusa od Kate a Zemanovi v dobrém rozmaru

Autor: poe - 
30. 4. 2013
16:16

EXKLUZIVNÍ FOTO: Ve zjevně dobré náladě byla včera první dáma Ivana Zemanová. Aby také ne, se svými přáteli a nejbližšími oslavila své 48. narozeniny. A to pěkně ve velkém. Lány, kde je letní sídlo prezidentů, se několik hodin díky živé hudbě otřásaly při prezidentské grilovačce v základech.

Oslava narozenin Ivany Zemanové měla být utajená. Fotoreportéři Blesku však sešlost našli a pořídili z ní exkluzivní fotografie, na nichž se jindy věčně zakaboněná manželka prezidenta Miloše Zemana (68) spokojeně usmívala.

„Nechtěla nic velkého. Jen pár nejbližších a přátel,“ zdůvodnil to Blesku jeden z účastníků párty. Na té se podávalo víno, pekla se kuřata. K tomu pak hrála živá hudba, která byla několik hodin slyšet po celých Lánech.

A co první dáma dostala? Převážně nádherné kytice květin. Zda byli mezi dary i psi, které si přála, však není jisté. Rodina by si je ale do Prahy měla přivést už brzy.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zlymikes ( 2. května 2013 19:20 )

Co to je proti pravidelným chlastačkám za éry chrchly.To z přilehlé obory utekla i poslední zajíc Václav

majka60 ( 2. května 2013 11:16 )

brebera ( 1. května 2013 22:48 )

Takhle, jako v lánech na prezidentské grilovačce to vypadá, když si křupan hraje na honoraci.

krupan10 ( 1. května 2013 11:31 )

většího luli.na jsem dlouho neviděl

krupan10 ( 1. května 2013 11:28 )

pár dementních čírofilú a havlofilů vylezlo z žumpy a vyblilo své zvratky

Zobrazit celou diskusi
Další videa