Zrůdní lidé a další podivnosti: Podívejte se, jak vás šálí zrak!

Autor: simao - 
25. dubna 2013
20:07

GALERIE: Ten člověk má psí hlavu! Ta žena má místo ruky chlupatou nohu! Hokejista mlátí bezhlavého protihráče! A tohle je prso, nebo co vlastně? Zdání zkrátka někdy klame. Hledači skandálů budou sice při bližším pohledu lehce zklamaní, ale tyhle fotky přesto stojí za vidění - jde totiž o zdařilé optické klamy.

Žádná retuš, zkrátka to, co zachytila v pravou chvíli na pravém místě bystrá čočka fotografa. A nebo také někdy v nepravou, značně kuriózní chvíli. Rázem se tak z obyčejné momentky může stát snímek, který baví na internetu statisíce lidí napříč kontinenty.

Kouzlo nechtěného se ostatně podepsalo loni i pod kauzu Francouzky ve vaně, jejíž fotku smazali administrátoři na sociální síti Facebook. Domnívali se totiž, že to co vidí, je nestydatě obnažené prso! Jak později vyšlo najevo, šlo o předem nastraženou lest právě na administrátory, kteří se nechali nachytat.

Podobných optických klamů koluje však po sociálních sítích mnohem více. A mnoho z nich je vskutku povedných. Podívejte se, jak vás dokáže váš zrak ošálit!

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud