Česká supermáma: Michaela (45) porodila jedenácté dítě

Paní Michaela Boučková se stala po jedenácté maminkou. Narodila se jí dcera Kateřina  (Autor: Foto - Nemocnice Hořovice)
Autor: ljš - 
24. dubna 2013
18:39

A pak že lidstvo vymírá! Michaela Boučková (45) z Hořovic na Benešovsku porodila své už jedenácté dítě a podle svých slov si mateřství pořádně užívá.

K sedmi dcerám a třem synům ve věku od sedmi do pětadvaceti let přibyla před několika dny paní Michaele malá Kačenka. Novopečená maminka bude přitom za několik měsíců současně také novopečenou babičkou, protože její nejstarší syn Lukáš čeká na podzim rodinu.

„Ostatní děti už odrostly, a kdykoli malá zapláče, hned přiběhnou tři holky a chovají ji. Dřív jsem byla na všechno praní, vaření a další práce sama, ale teď mi ti starší hodně pomáhají. Je to úplně úžasné a nečekala jsem to,“ svěřila se deníku Právo.

Rodinný domek v Hořovicích tak praská ve švech. Z jedenácti děti opustil hnízdo zatím jen nejstarší Lukáš. Početnou rodinu však drží na nohou úspěšná zámečnická firma, kterou manžel paní Michaely provozuje. „Bereme to tak, že děti jsou to jediné, co tady po člověku zůstává, a jediné, na čem v životě záleží. Ostatní je jen marnost,“ řekl deníku.

lucianna7 ( 25. dubna 2013 07:55 )

m*o*n*g*o*l*e

lucianna7 ( 25. dubna 2013 07:53 )

Vypadne z tebe ty mon***, někdy něco slušného a chytrého ? Máš IQ houpacího koně, viď ?

hofihofi ( 25. dubna 2013 05:40 )

To je to, ze je nevychovava vůbec, to si pis, proste při tom poctu to proste nejde, nemá cas ani jedno.

peterwilliams ( 25. dubna 2013 04:17 )

ta ji musi mit jak vrata do hangaru..semena jit tam snad lili rovnou z bandasky

vasek711 ( 25. dubna 2013 02:39 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud