Ze dne na den hrdinou: Muž, který nalezl bostonského útočníka

Autor: tis - 
21. dubna 2013
17:48

Ze dne na den hrdinou! Po bostonském výbuchu byl vyhlášen zákaz vycházení. Na ulicích pobíhali jen policisté a speciální jednotky FBI. Hned po ukončení zákazu se šel jeden z obyvatel bostonského předměstí projít. Zůstal v šoku. Na zahradě nalezl nejhledanější osobu USA.

David Henneberry, který žije na bostonském předměstí, se šel hned po zrušení zákazu projít na svou zahradu. Tam však uviděl, že je něco v nepořádku s jeho lodí, kde se plachta, která loď pokrývala, nadzvedávala ve větru a která byla obvykle připevněna. Proto se šel podívat blíže. Na místě však s překvapením uviděl kaluž krve.

Proto se muž vrátil zpět o domu, odkud zavolal policii. "Nesnažil se být hrdinou a nekřičel. Udělal správnou věc," řekl jeho nevlastní syn Robert Duffy.

Nejdříve loď prozkoumal policejní robot a posléze použili termovizi, díky které Džochara v lodi objevili. Poté následovalo střílení do lodě, což byla pro Davida Henneberryho rána. "Ta loď byla jeho dítě. Hrozně o ní pečoval. A teď mu ji policisté rozstříleli. Je z toho zničený," dodal jeho soused George Pizzuto.

Džochar vyvázl z přestřelky se zraněním na krku a na noze. Policisté však věří, že byl zraněný ještě před jejich příchodem

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

podlesni ( 22. dubna 2013 19:05 )

Snad mu tu loď zaplatí....

reggina ( 22. dubna 2013 17:46 )

Jezisi, ty mas IQ pokojove teploty, ze jo?

floridskeslunicko ( 22. dubna 2013 05:49 )

Lauro rikas ze je to SUPER FILM? Ani ti najednou nevadi, ze to natocili ti debilni amici?

howareyoudoing ( 22. dubna 2013 05:34 )

Lauro snad se nedivas take na tento americky film? ... od těch debilních Amíků?????? to je magor jeden jako druhej.......jenom OFINA je letadlo

howareyoudoing ( 22. dubna 2013 05:28 )

a komu nadava? nic jsem nikde takoveho nevidel, ze by nekomu nadavala tady jsi na diskusi, ne v kostele kamo!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud