Janoušek už je zdráv a plný Elánu: Byl na koncertě a domlouval kšefty

Autor: ljš, ČTK - 
19. dubna 2013
11:34

Před pár týdny prý umíral, teď se vesele bavil na koncertě slovenské skupiny Elán.  Po nemoci ani památky. A protože není žádný troškař, koupil pro sebe a své přátele v hledišti hned celé dvě řady. P

Výlet za zábavou vlivného pražského kmotra se podařilo odhalit reportérům televize Nova. Těm se sice snažil všemožně uniknout pravděpodobně proto, aby se vyhnul otázkám na své trestní řízení kvůli Vietnamce, kterou loni srazil svým autem v Praze, to se mu ale nakonec nepodařilo.

"Jsem po operaci, už je to delší dobu, proto se situace už normalizuje. Věřím, že vše bude v pořádku, protože chvílemi to bylo těžké, byl jsem i v ohrožení života," vysvětloval po koncertě Janoušek. "Měl jsem krevní sraženinu, která se mi toulala hlavou. Upadal jsem do bezvědomí, proto byla nutná náhlá operace," dodal.

Jeho manželka Simona jistě nebude nadšená, že na akci nevzal ji, ale svou o deset mladší milenku Annu, se kterou má dítě.

Kšefty

Ještě před koncertem ho načapali fotografové Blesku, jak před svým domem dlouze rozmlouval s neznámým mužem v obleku. Že by zase domlouval nějaký ten pražský kšeftík?

tomik007 ( 19. dubna 2013 15:20 )

hlinsko mas tom trochu zmatek, janousek nema miliony - nybrz miliardy ktere muze klidne rozdavat.

tomik007 ( 19. dubna 2013 15:17 )

To je dobra zprava pro Muzikare a ostatni muzikanty vcetne Kubice

hlinsko ( 19. dubna 2013 14:49 )

Nic není jasnějšího, že Janoušek žádnou sraženinu nikdy v hlavě neměl - je to jen intrik, aby se mohl vymluvit, až ho budou soudit - to mu určitě poradil právník a možná i soudce, který ho bude soudit. Soud by si měl nechat prověřit veškerou zdravotní dokumentaci včetně rengenů hlavy a CTéčka - zda ten nález vůbec odpovídá jeho lebce. Doktoři jsou také úplatní - Janoušek má desetimilióny, které může rozdávat. Kdyby ho dali hned do vazby, jak by to udělali s jiným kdyby ožralý někoho porazil a ještě utíkal před policií, tak by nemohl takhle intrikovat. Ale v tomto státě, kde právníci, policajti, soudci čekají na úplatky od zlodějů, o kterých všichni vědí, že těch prachů nakradli nejvíc a chtějí se o lup také poděit, se spravedlnosti nikdy nedočkáme. V těchto případech lze spravedlnosti dosáhnout jedině tak, jak to udělali s Mrázkem - prostě díru do hlavy

fotrpjotr ( 19. dubna 2013 13:56 )

Na nemoc má čas,až ho budou chtít zavřít.

kakamilek ( 19. dubna 2013 12:48 )

Nevim,nevim Janoušek,jestli je něco tak hlučného jako je beatový koncert se spoustou decibelů to pravé ořechové po tak složité a náročné operaci "mozku", jakou jste podstoupil!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud