Žárlivec zabil dceru (†12) před zraky matky: Tímhle nožem Johanku ubodal!

Autor: Jan Doležal - 
18. 4. 2013
14:18

Nadevše miloval svou dceru Johanku (†12), a přesto ji zavraždil. A nejenom to. Dvanácti ranami nožem ji ubodal přímo před zraky maminky dítěte, která musela vše sledovat přes internet ze Saúdské Arábie! Chorobný žárlivec Milan T. (64) za to ve čtvrtek stanul před libereckým krajským soudem.

Milan T. z Jablonce nad Nisou zasadil loni v září své dceři kuchyňským nožem 12 bodných ran. Šest z nich zasáhlo srdce a plíci. Johanka byla na místě mrtvá. Vrah před soudem odmítl vypovídat. Do protokolu na policii ale uvedl, že s Johančinou matkou Marcelou D. měl dlouhotrvající spory. Ona pak odjela pracovat do Saudské Arábie, on ale situaci přestal zvládat a dokonce užíval léky na deprese. Přes skype se věčně hádali. Myslel si totiž,  ho podvádí.

V kaluži krve

V den vraždy se znovu hádali. Žena ho prý vyprovokovala otázkou: Co uděláš, sr**ko? Od té chvíle prý nevěděl co dělá. Probral se až v okamžiku, kdy svou dcerku uviděl ležet na podlaze v obýváku v kaluži krve. Vedle její hlavy se válel kuchyňský nůž. „Asi v půl páté ráno mně vzbudil Johančin křik a pláč. Vyběhla jsem nahoru a bouchala na dveře jejich bytu. Milan T. mi otevřel a tvrdil, že se nic neděje. Volala jsem na Johanku a ona mi odpověděla, že je všechno v pořádku, ale přitom pořád plakala,“ vyprávěla u soudu se slzami v očích sousedka z domu Anna D. Johanka prý byla asi měsíc před tragédií zamlklá, nemluvila a chovala se divně.

Vyhrožoval už dřív

„Milan T. už několik týdnů před vraždou vyhrožoval, že naloží sebe i Johanku do auta a napálí to do stromu. Když to bylo podruhé, zavolal jsem policii. Přijeli se sociální pracovnicí, ale řekli, že nemohou nic dělat,“ řekl před soudem nevlastní bratr Johanky Břetislav H. Ti, kteří před soudem včera vypovídali, se shodli, že Milan T. neměl k žárlení vůbec žádný důvod.

Vrah celou dobu seděl na lavici obžalovaných mlčky se sklopenou hlavou. Když ale svědci popisovali jeho soužití s manželkou a dcerkou, rozplakal se. Hrozí mu až 20 let kriminálu nebo výjimečný trest.

Smrt Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Záznam zádušní mše O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Sledujeme, co se děje po veřejném rozloučení a pohřbu nejznámějšího českého zpěváka

arcaben ( 19. dubna 2013 09:06 )

Píšete stále jen o chlapovi/otci,ale co máma??Tak měla holku sebrat a odstěhovat se....cokoli udělat a ne že vyfuní do ciziny a světe po.er se!!Má ještě dospělého syna,kromě vlastní sobeckosti jí nic nebránilo situaci řeešit adekvátně ke stavu věcí!Teď na něj kydá jen hnůj jaký to byl mag.r a blebleble,když to věděla tak tam dceru neměla nechávat a jezdit do horoucích pekel!!Otec je otcovrah o tom není pochyb,ale notnou dávku viny má i máma!!

wilddog ( 19. dubna 2013 08:32 )

Mohl ji milovat, proč ne, vžyď se tu o ní staral zatímco matka se na to vysrala a odjela si pryč.. Zabít svoje dítě(samozřejmě nejen svoje)je zrůdnost a trest si zaslouží co nejvyšší. Ta matka je taky pěkná kráva, spíš tý bych nevěřil ani slovo. A nevim co sem motáte nějakou etnickou čistotu.. Holka měla smůlu na pošahaný rodiče..

an.manchester ( 18. dubna 2013 22:45 )

to se meli rozvest, take si to myslim, ovsem vzijte se do te situace- ten muz neni nebyl normalni, chronicky zarlivec, mozna i domaci tyran,. on se patrne nehodlal rozvadet, ale ani menit sve chovani-jiste jim rekl, ze si je najde, ze je oddela tak to chodi, a tak matka te divky zrejme volila odjet do Saudi jako unik s tim ze vydela penize ktere jeji oduzujici povahou zly muz nevydelal protoze dnes je zena nucena suplovat nektere line muze i v praci i doma vsude ale patrne odjela protoze tak unikla..divku nechala doma protoze zrejme si myslela ze nebude schopen neceho takoveho cim patrne hrozil davno.., ale on to udelal, aby se ji pomstil tou nejkrutejsi hrou jakou lze vymyslet,Nikdo Johanku nemohl milovat..Sobec Sobec Sobec, s prvky sadismu v povaze,mozna psychopatie, co neni schopen vcitit se do bolesti obeti...lepe by to vyhodnotil profesionalni psycholog? dejte mu slovo....radi bychom znali nazor psychologa na otce divky

an.manchester ( 18. dubna 2013 22:37 )

proboha, kdo veri tomu, ze Johanku otec miloval?to je velka lez, kdyby ji jen trochu miloval, mel by s ni soucit, tohle asi uz malokdo dnes zna? obrovsky sobec je jeji tata, a sprosty vrah, nejhorsi z nejhorsich, a te divce nikdo nepomohl a socialka ji mohla pomoci ale na co ze ano? lepsi sedet u kavy, brat penize..., na co je zivi stat?, stejne tam, kde je to kriticke nechaji vse byt,..mila divka, slusna a takto dopadla, ale? nikdo nenapsal, je li jeji otec etnicky cisty cech? ja o tom dle jeho vizaze pochybuji,stejne tak uchylne je pravo ktere dovoluje v zemich arabskych zabijet a krute trestat zeny a delat z nich domaci zvirata, ano oni maji nekdy ve svem rozdelenem svete pravdu, ze zena muze byt zenou a ne jak u nas napul muzem drit doma i v praci a padat na hubu jak se rika, u nich ma jiste i povinnosti muz na rozdil tomu jak je to u nas, u nas nemusi nic, ovsem na strane druhe dle prava stareho od doby proroka, pokud ovsem jej opravdu on napsal, to je otazka, tak muze muz zabit deti, vnuky zenu ve veci cti beztrestne - a tak zarlivec a blazen v rodine je jakoby kral co tresta smrti pod vlivem casto bludu..co kdyby...

nejkaaaa ( 18. dubna 2013 21:51 )

jj, taky si vzpomínám..mno nevim, nikdy jsem tohle nazažila a nevím jak bych se chovala já..ale je zdravotní sestra (diagnoza), v SA (kde dítě má cenu mneší než starý člověk) takže ta necitlivost je namístě...

Zobrazit celou diskusi
Další videa