Namísto pudla si důchodce koupil fretku na steroidech, naletěl podvodníkovi!

Důchodce si namísto roztomilého pudlíka koupil fretku na steroidech
Autor: shp - 
9. dubna 2013
18:45

Toužil po roztomilém huňatém pudlíkovi, ale namísto toho si domu odnesl dvě podivná zapáchající stvoření, která se chovala nějak divně. Veterinář, ke kterému je odnesl k očkování, ho pak vyvedl z omylu. Nešlo o pudlíky, ale načesané fretky na steroidech.

Důchodce z argentinské Catamarcy si na trhu domněle zakoupil dva pudly. Prodejce mu garantoval pejsky, tak mu důchodce, který špatně viděl, naletěl. V Argentině takovýchto odvodů stále přibývá, protože zatímco pudlové s doloženým rodokmenem tam vyjdou na 19 tisíc korun, fretka jen na 1500 Kč.

Fretky na steroidech

Podvodníci vždy zakoupené bílé fretky vykrmují a podávají jim steroidy, aby narostly do větších rozměrů. Srst jim pak vykartáčují tak, že vypadá jako ta psí. Co s fretkami důchodce udělá, zatím není známo. Vydržet mu mohou sedm až deset let.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

vary ( 10. dubna 2013 08:33 )

To je ***. Dobře s dědkem vyjebal.

liskabystrouska ( 10. dubna 2013 07:05 )

musí je nechat vykastrovat...

fantom88 ( 10. dubna 2013 00:12 )

jestli kupující byl starší pán a špatně viděl, tak nebyl prodejce frajer, ale debilní hulvát

evusla ( 9. dubna 2013 22:14 )

Evidentne ´odborník´, ktorý videl fretku len na fotkách alebo v telke! Že? Mám doma 3 fretky a predstav si, že keby si ku mne prišiel (prišla) na návštevu, tak dokiaľ by som ti nepovedala, že tam nejaké fretky sú ani na to neprídeš. Ano, je to tchorovitá šelma a má pachové žľazy, ale nevypúšťa ten pach stále. Ale to by si vedel, keby si sa s nimi stretol niekedy. Mudrc!

zelena.karkulka ( 9. dubna 2013 21:11 )

bylo to i v Simpsnech-vyráběli trpasličí pudly z fretek pomocí nalepené vaty

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud