Žito 44 žije: Ale vypadá jako z Harryho Pottera a v cyklodresu

Autor: psch - 
9. 4. 2013
09:29

Po Danielu Landovi jako by se na chvíli slehla zem. Žito 44, jak si nově už pár měsíců umělec říká, totiž trénuje na Bali, kde se snaží přemoci žraloky. A s tím mu tam pomáhají další tři černokněžníci.

Čtveřice vyjela s fotkou, kde Landa vypadá jako čaroděj z Harryho Pottera v cyklodresu. Jestli snímek pochází z těchto dní, možná je nutno uznat, že je Žito opravdu otužilý čaroděj.

Spolu s Landou je na snímku i jeho kámoška Olga Lounová a dva mnichovští hypnoterapeuté (zatím ale příliš nehypnotizují) Olf Stoiber a Sidonie Karstensen.

A to by nebyli čarodějové, lépe řečeno Dračí čarodějové, jak si říkají, kdyby každý neměl nějaké příhodné jméno. Lounová si říká Lenntiah, mnichovští specialisté pak Tauri a Antares.

Olga Lounová si po rozchodu s textařem a zpěvákem Xindlem X asi potřebovala zachovat dekor a tak se svezla na pomyslné vlně s Danem Landou, spolu teď krotí žraloky na Bali. Otázka je, jestli bude zpívat, aby žraloky zahnala, nebo jestli je uchlácholí na lásku v housce.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zelena.karkulka ( 9. dubna 2013 21:25 )

na tohle ne,tohle už jen injekce

zelena.karkulka ( 9. dubna 2013 21:24 )

ta je dobrá-tě zhypnotizuje a budeš vidět

zelena.karkulka ( 9. dubna 2013 21:23 )

Tyyy vyypadají

587587 ( 9. dubna 2013 17:00 )

V tomhle případě si každý jen musí poklepat na čelo...

satriani ( 9. dubna 2013 14:25 )

Nedivil bych se kdyby o nocích kopal krumpáčem do Blaníku a hledal spolubojovníky,myslím že 3 x denně skotský střiky by to mohli ještě zvrátit

Zobrazit celou diskusi
Další videa