Tohle je pistole, chlapci: Severokorejský vůdce zaučuje svoje profesionální vojáky

Severokorejský vůdce Kim Čong-un ukazuje vojám, jak se správně střílí.
Autor: oj - 
9. dubna 2013
23:00

S rostoucí hrozbou války Severokorejci vypustili další bizarní propagandistická videa se snahou ukázat světu svou sílu. Na jednom Kim Čong-un ukazuje profesionálním vojákům, jak se správně střílí z pistole, na dalším cvičení psi trhají panáky s podobiznou jihokorejského ministra obrany.

 

Psi trhají panáky s obličejem jihokorejského ministra obrany

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

kobyla1 ( 10. dubna 2013 20:57 )

Severokorejský vůdce Kim Čong-un ukazuje vojám, jak se správně střílí.........tohle jste vážením redaktoři fakt přehnali.....jakým vojám?

vary ( 10. dubna 2013 08:28 )

Nechápu, jak někdo může volit komunisty. No, většinou jsou to stejně jen líní blbové.

jarda304 ( 10. dubna 2013 07:01 )

do KLDR by měli povinně jezdit voliči ksčm na ozdravné pracovní pobyty. Mohlo by se tomu říkat "Internacionální pomoc při budování komunismu v KLDR"

odol ( 10. dubna 2013 05:24 )

Dnes má svet obrovský propagandistický potenciál.Vojnové operácie sa môžu viesť v priamom prenose v TV,podobne ako hokej,/Irak a podobne/.Dnes zbrane typu pištol je v podstate ,,jablonecká bižutéria,,.Dnes sú nebezpečné kybernetické útoky,biologické zbrane.... Keď bude propaganda chcieť,/zakladateľ tejto metódy-Jožko Geobels,Germany/,tak vo svete vytvorí takú atmosféru,že vykreslia veci tak,že bude každý prekvapený...holt moderná doba.

nejkaaaa ( 9. dubna 2013 23:12 )

Drží to jak šišku gothaje.Vtip, říká Kim první den: já to tlačítko od rakety zmáčknu.Kim říká druhý den: já to opravdu ale zmáčknu. Třetí de, čtvrtý den, pátý den rok..Kim říká: tak znova, já to tlařítko zmáčknu...A druhý vtip--pondělí,pátek, úterý pátek, středa pátek, čtvrtek pátek, pátek pátek, sobota pátek, neděle pátek..co to je? Rozpis sexu na týden Robinsona Crusoa.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud