Ocelový šnek vozu roztrhal opraváře (†29)

 (Autor: David Malík)
Autor: Jiří Čada - 
6. dubna 2013
22:59

Strašlivou smrtí, doslova roztrhán ocelovým šnekem dopravníku, skončil v pátek odpoledne o život opraváře (29) zemědělských strojů. Tragédie se stala v zemědělském družstvu v Dolních Němčicích na Dačicku.

„K tomuto smrtelnému pracovnímu úrazu došlo při opravě zavážecího vozu na krmné směsi,“ informoval Blesk vedoucí územního Inspektorátu bezpečnosti práce Jiří Semerád. Na místo okamžitě dorazili kromě pracovníků inspektorátu, také jihočeští kriminalisté.

 Policie čeká na toxikologické testy

„Zatím případ vyšetřujeme jako ublížení na zdraví z nedbalosti. Případu se ujali jindřichohradečtí kriminalisté, kteří provedou výslech svědka nehody. Případné cizí zavinění zatím nebylo vyloučeno,“ zdůraznil mluvčí jihočeské policie Milan Bajcura. Policisté nyní také čekají na výsledky toxikologických testů. K tragédii došlo po té co při rozvozu krmiva nefungoval šnekový dopravník zavážecího vozu. Traktorista s vozem proto odjel do opravárenské dílny.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

mortis69 ( 7. dubna 2013 08:32 )

Ale samozřejmně je to odvozené z latiny.Římané dobili britské ostrovy a řada výrazů pochází právě z Latiny.

allegra17 ( 7. dubna 2013 08:11 )

to jsem netušila, já myslela, že to máte odvozeno z latiny (mortis - smrt), ale ono to asi ve výsledku vyjde nastejno. Dík za vysvětlení.

mortis69 ( 7. dubna 2013 07:32 )

Rád to vysvětlím Mortis,stejně jako Bánší jsou mytologické postavy ze Skotska.Jsou spjaty se smrtí a ta jak známo je spravedlivá pro každého

allegra17 ( 7. dubna 2013 07:17 )

tak to si asi moc nevěříte, když máte takovej nick, ne? Ne, dobrý, to byl jen vtip.

mortis69 ( 7. dubna 2013 06:30 )

Jasná zpráva.Kam se kouknu-kousek tebe mám

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud