Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Polojasno, bouřka 23°C

Skrytá kamera odhalila brutální chůvu: Pěstmi bušila do ročního chlapečka

Skrytá kamera odhalila chůvu, která pěstmi mlátila do ročního chlapečka
Skrytá kamera odhalila chůvu, která pěstmi mlátila do ročního chlapečka  (Autor: Repro YouTube.com)
Autor: psch - 
5. dubna 2013
08:07

VIDEO: Svěřit vlastní dítě někomu cizímu dělá rodičům často problém. A není divu. Za vše hovoří případ z ruského Krasnojarska, kde chůva (55) svěřeného ročního chlapečka mlátila a zacházela s ním jako s kusem hadru!

Ač mají dětské chůvy jeden poměrně jednoduchý úkol, zdá se, že ne všechny ho zvládají podle očekávání. S dětmi často zachází jako s věcí, nedávají pozor na to, co dělají a v krajních případech je i mlátí.

Na jednu takovou povedenou chůvičku si posvítil ruský manželský pár, když se jim narodilo třetí dítě. Zbystřili, když se jednou vrátili domů a jejich syn plakal, přičemž chůva jen tak seděla a suše řekla, že pláče, protože je rozmazlený.

Právem tedy do obývacího pokoje nainstalovali skrytou kameru. A když se podívali na záznam, nestačili se divit. Na videu je vidět, jak strašným způsobem chůva s miminkem zachází – mlátí ho pěstmi, hází s ním, kope do něj - a to jenom proto, aby se mohal v klidu dívat na televizi.

Rodina video pověsila na internet, okamžitě rozpoutalo velkou diskuzi, ve které se lidé bouří a požadují pro pětapadesátiletou, nyní už nezaměstnanou, chůvu vězení.

evraell ( 5. dubna 2013 20:51 )

Taková P.ča.Jak někdo může něco udělat tak malýmu dítěti?Je to hnusná k.rva!ZABÍT!!!!Tuhle zrůdu potkat tak jí rozmlátím ksicht!

gogon ( 5. dubna 2013 20:40 )

co je to za *** ja bych ji zabila tohle nechapu bych ji roztrhla jak hada devku ja bejt rodic toho ditete tak ji podriznu fuuuuj

itartas ( 5. dubna 2013 20:05 )

jsem se tak rozrušila, že mně to bude dnes pronásledovat, nikdy v životě bych nesvěřila dítě cizím lidem a ještě takové male mimčo, které nemůže nic říct...fuj co to je za starou mrchu...

juky ( 5. dubna 2013 18:07 )

Zrůda,on si jí ten nahoře podá,svini úlisnou podlou a nejen ten nahoře on i ten dole,v podobě soudce... z toho se nevykroutí,když je vidět jak je bezcitna ***,když si myslí,že není vidět...

luk.dos ( 5. dubna 2013 13:51 )

Nejspíš jí platí protože do tý práce chodí ne? trubko

Zobrazit celou diskusi