Děsivá vražda v Jesenici: Tohohle andílka uškrtila vlastní matka

Autor: Jaroslav Hajný, Richard Veselý - 
4. dubna 2013
05:01

Měla krásného blonďatého synka Matěje (†8), místo aby ho vískala ve vláskách, sevřela mu vlastní máma krk a uškrtila ho. Kateřina R. (36) včera v noci připravila o život své bezmocné dítě ve vilce v Jesenici u Prahy.

Rodina mohla vést krásný a pohodlný život  ve velkém a novém domě. Hlava rodiny, Roman R. (48), se jako šikovný truhlář-podnikatel, majitel velké firmy, vždy dokázal o své blízké postarat. Všechno je ale jinak... Kateřinu R., která se podle informací televize Nova měla v minulosti léčit s psychickými problémy, i přes dostatek statků něco trápilo a podle známých podala návrh na rozvod. Proč ale spory mezi partnery došly až tak daleko? Přišel starší ze dvou synů, Matěj o život právě kvůli tomu?

Hrůzným činem žena zbořila veškeré sny o klidném životě všem svým blízkým. Mrtvého chlapce našel jeho otec, který okamžitě zavolal záchranku. Lékařům se však Matěje zachránit nepodařilo.

Obvinili jsme matku dítěte z trestného činu vraždy, za což jí hrozí až výjimečný trest. V současné době je zadržená na policii a vyslýchána,“ řekl včera večer Blesku policejní mluvčí Pavel Truxa. Vinu přiznala, a za nepochopitelný čin ji tak nyní může čekat až doživotí.

Oblíbený kamarád

Matěj byl nadšený fotbalista a ve svém týmu oblíbený kamarád. „Jsme z toho špatní. Máťu jsme milovali. Nemám k jeho matce slov. Jeho táta je úžasnej člověk, který by pro své děti dýchal,“ s pláčem Blesku vysvětlovala vedoucí přípravky FC Tempo Praha Petra Dostálová. „Měl ještě bratra,“ dodala. O dvanáctiletého chlapce se teď v domě hrůzy stará jeho otec...

Nemohou uvěřit

Tragédii nemůžou uvěřit ani sousedé. „Byla to hodná holka. Určitě to nemohl být úmysl, ona ty děti milovala, vozila je do různých kroužků. Udělala pro ně první poslední,“ vysvětlila Blesku rodinná přítelkyně paní Benedová. „Byla to hodná paní, ale měla nějaké velké trápení s manželem. Podala si i žádost o rozvod,“ naznačila rodinné potíže osoba z blízkého okolí. Co ale dovede matku k tomu, že ušktí vlastní dítě?!

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

oooo. ( 4. dubna 2013 20:50 )

losmajklos, tedy nechápu jednu věc když už si hraješ na frajera slovy, opravdu není o co stát to slovo nepoužívám ani pro intimní partie pro mne je žena ženou i kdyby měla myšlení slepice, a ty stále zůstáváš mužem i s myšlením v.o.la sorry je snad úplně jedno kdo a jak komu ublížil, jde o to že bylo ztabitodítě rodičem a důvod si ten rodič jistojistě našel, těžko asi ta ženská vraždila dinosaura v touze se zachránit. Tady jde vidět, jak přemýšlíš. Nech ženy polemizovat ty jim také vsouváš to co si prý myslí je to fifty fifty

adri3 ( 4. dubna 2013 19:00 )

co to tady bliješ, ty k.o.k.o.t.i.muži? teda vůbec nemusí zajímat jak vypadam, protože ty mě š.kat nikdy nebudeš a feminista by byl po setkání s tebou asi každý, protože to vypadá, že jsi primitiv a úplně cítim jak smrdíš ***ovinou a podpažďovinou

tarka1 ( 4. dubna 2013 18:59 )

vážně, vy jste nebezpečný blázen...

tarka1 ( 4. dubna 2013 18:57 )

a nebo se bude chovat jako ty, jako vážně duševně nemocný psychopat...

tarka1 ( 4. dubna 2013 18:54 )

člověče, vy byste se měl urychleně léčit!!!!!!!! Nejste nakonec taky nějaký domácí tyran a psychopat????

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud