Velikonoce plné nehod: Zaklíněná řidička přežila jen zázrakem!

Auto řidičky, která sjela do ze silnice, vytáhli ze srázu jeřábek
Autor: simao, ČTK - 
1. dubna 2013
16:53

Všichni svatí dnes stáli u řidičky, která sjela ze silnice na Břeclavsku a řítila se dolů ze srázu. Měla štěstí v neštěstí, zaklínila se přímo mezi dva stromy. K řadě dramatických nehod však došlo během letošních bílých Velikonoc i jinde.

"Dva zásahové vozy z požární stanice HZS JMK v Břeclavi vyjížděly v neděli 31. 3. po osmé hodině ráno k dopravní nehodě na silnici mezi Lednicí a Podivínem. V autě byla zaklíněná zraněná řidička. Jednotka ženu vyprostila a předala do péče záchranné službě," informoval o nehodě Jaroslav Mikoška, mluvčí hasičů Jihomoravského kraje.

"K nehodě přijel syn zraněné řidičky a v souvislosti s psychicky tíživou situací bylo potřeba, aby mu příslušníci HZS poskytli posttraumatickou péči," dodal mluvčí. Nechybělo mnoho a přišel o matku...

Zledovatělá a zasněžená vozovka však způsobila dopravní komplikace i jinde. Zapříčinilo se o to nedělní intenzivní sněžení, při kterém napadlo až třicet centimetrů sněhu. Policisté proto varují před návratem z velikonočních svátků - vyzývají k obezřetnosti a trpělivosti, neboť hrozí, že se budou místy tvořit kolony.

Vedle toho se však dnes policie zaměřila také za opilce za volantem - opět nezklamali, řada lidí se rozhodla usednout během pomlázky za volant, i když místo vajíčka dostali nějakou tu štamprli.

Řidička nezvládla řízení a sjela u Podivína ze srázu. Přežila jen zázrakemŘidička nezvládla řízení a sjela u Podivína ze srázu. Přežila jen zázrakem | HZS Jihomoravského kraje

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud