Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 7°C

Tahle žena se toho nebojí: Barbara (49) vběhla do obchodu zcela nahá

Barbara si s nahotou hlavu nedělá
Barbara si s nahotou hlavu nedělá  (Autor: Repro YouTube.com)
Autor: psch - 
28. března 2013
18:04

VIDEO: Američanka Barbara LaFleur (49) se nijak nepáře s nahotou, má ji ráda, dělá jí dobře, když může chodit nahá. Jenže přijít do obchodu v rouše Evině, to je trochu moc.

Barbara, zcela nahá, takhle pobouřila zaměstnance i návštěvníky hned dvou obchodů v New Yorku. Neodradilo ji ani to, že bylo venku pouhých 15 stupňů Celsia.

Její chování nepochopil ani manažer jednoho z obchodů Bob Eakin. Podle něj se Barbara několika zaměstnanců zeptala, kolik je hodin, popřála pěkný den a zase odešla.

V jednom obchodě se jí dokonce recepční zeptala, jestli ví, že na sobě nemá žádné šaty. „No jasně a vůbec mi to nevadí,“ odpověděla s úsměvem Barbara.

Člověk by si mohl myslet, že její záliba hraničí s poruchou osobnosti. Když ji ale policisté sebrali a převezli na léčebnu, psychiatr řekl, že je v naprostém pořádku a že nebere ani žádné léky.

vrtajzub ( 29. března 2013 09:09 )

Eva z raja, odskočila si kúpiť nový fikový list a zopár jablk

mikelle ( 29. března 2013 05:13 )

A vzdyt jo, nemela sem v umyslu, aby muj komentar vyznel nejak zle. BTW... Floridu. Miami South Beach - raj na zemi.

mikelle ( 29. března 2013 05:05 )

No o Chicagu se rika, ze to je polsky mesto. Nevim jaky je dalsi na rade, ale pulka Jersey je polakama prospikovana.

cinderella1 ( 29. března 2013 04:57 )

Ty jsi nejspis nepochopila Mikelle, ze jsem odpovedela zertovne Montevideovi na to, co tady on predtim napsal. Vzdyt to bylo vsechno mysleno v legraci, neber to prosim te vazne. Ziju na Floride a jsou tady take jiste zakony, ktere se musi dodrzovat, ostatne tak jako to je ve vsech statech USA. Jak by to taky asi vypadalo kdyby si kazdy delal co by sam chtel? Tady na FL by na tu nahotinku hodili policajti deku a okamzite by ji supli do jailu. Vzdyt tady nesmi jit ani chlap bez tricka nebo kosile do obchodu, nebo se spacirovat po meste, prestoze je tady takove vedro. Zakony jsou hold zakony.

mikelle ( 29. března 2013 04:47 )

Presne tak... A nezapomen na NJ a IL - polstina je v kurzu.

Zobrazit celou diskusi