Úterý 26. září 2023
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Polojasno 22°C

Smrt studentky na maturitním plese: Báře (†19) přinesl drogu spolužák!

Autor: Alena Vrabcová, tis, ljš - 
26. března 2013
05:03

Je to strašné zjištění. Drogu extázi, kterou Bára (†19) dostala na čtvrtečním maturitním plese v Praze a která ji zabila, přinesl spolužák. Policie už čtyři muže (19 až 22), kteří na ples donesli desítky tablet silné drogy, poslala do vazby.

Jeden z dealerů sám na škole studoval a pochází prý z dosti bohaté rodiny. Památku Báry přišli včera spolužáci i učitelé uctít minutou ticha do Komunitního centra Matky Terezy.

To, zda si drogu vzala sama, nebo ji někdo nasypal do pití, není jasné. Přátelé a spolužáci dívky pochybují, že by ji užila dobrovolně. Podle nich jí drogu někdo dal do pití. Její kamarádka Lucie je přesvědčená, že se Bára na plese plánovala "jen" opít. "Vím na 100 %, že se tam chtěla opít, bavila jsem se s ní o tom," napsala ve facebookové diskusi.

Policie nadále zjišťuje, kdo přímo stojí za smrtí dívky. Zadrženým mužům, kteří drogy se zvýšeným množstvím nebezpečné látky distribuovali, hrozí až 10 let vězení.

pepazdp ( 26. března 2013 22:40 )

Koukám, ty seš dobře jetej Kam na ty výmysly o druhejch chodíš? To jako podle tebe každej, kdo neskáče s padákem, se bojí a je línej? No ty máš dost Kdybych nebyl ve formě, těžko bych toho o hlavu většího svazarmovce složil jednou ranou a ten by se za to tak nestyděl, že mě ani neprásk Psa jsem měl a ne jednoho a ovčák z nich žádnej nebyl. Ten na kterym se ten svazarmovec snažil předvádět, to byla modrá doga a nemít jí vycvičenou, tak mi ušetřila práci se sejmutím toho blba a zadávila ho. Jestli pro tebe byl vrchol zábavy parakotoul a balení padáku, jelikož to bylo výsadou Svazarmu, tak jsi prostě patřil mezi ovce, co se uměj bavit jenom tím, co jim kdo nabídne Já si uměl vybrat zábavu sám a vyrobit si sám, případně s pár dalšíma nikým neorganizovanýma nadšencema, co jsem k ní potřeboval. Tys byl hloupej na to něco sám vymyslet a línej, případně levej něco vyrobit a máš tu drzost se tu na mě vytahovat, ty ovce

zelena.karkulka ( 26. března 2013 20:49 )

A kdo jinej by to tam měl nosit,uklízečka??

blacksun ( 26. března 2013 14:03 )

No pořádně tu hubu vystrč do zrcadla.... bože. Vypadá jako výkvět intelektu... pokud si to vzala sama tak myslím že není co řešit.

terry02 ( 26. března 2013 13:48 )

Nezlobte se na mě, ale každej ví, jak to brala jako lentilky. Zavřít někoho za to, že ona se předávkuje? Svádět to na to, že jí někdo hodil něco do pití? BRAVO, lidi!

hanzbergmayer ( 26. března 2013 13:19 )

Jen upozorňuji, na klesající kvalitu drog.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud