Blonďatá naivka Nicky, která chce „ryč boje“: Příšerný zpěv předaboval Ondřej Hejma

Nicky pobláznila internet.
Autor: psch - 
20. března 2013
16:40

Rychlostí blesku obletěl klip blondýnky Nicky Tučkové český internet. Svojí uši trhající angličtinou zpívá, že chce bohatého chlapíka. Za pár dní tenhle příšerný song zhlédly na YouTube 2 miliony lidí. Klip teď nadaboval Ondřej Hejma!

Slavný klip, kde naivní blondýnka zpívá o tom, jak chce být bohatá jako Agáta Hanychová a jak chce potkat bohatého kluka, se dočkal dabingu. Konečně. Pro neznalce jazyka osvětlil text Ondřej Hejma.

Klip se dočkal více než dvou milionů zhlédnutí a rozdělil český internet na dva tábory. Jedni si myslí, že to dívenka myslí opravdu vážně, druzí tuší, že jde o podvod. A mají pravdu! Jde totiž o tzv. virální video finančního portálu. A že se jim to povedlo.

Tvůrci klipu nejspíš vybrali nejhorší soutěžící z hvězdné pěchoty nějaké pěvecké soutěže, protože horší angličtinu česká hudební scéna asi nezažila. A má se ještě na co těšit, Nicky rozhodně nekončí!

A tady je originál

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

vrabcek. ( 21. března 2013 00:03 )

tomik007 ( 20. března 2013 19:37 )

2 miliony hitu - ta holka je naprosto genialni. Po "chilskem peru" je toto globalne nejslavnejsi ceskoslovensky film !

vary ( 20. března 2013 18:37 )

Mladá štětule chce ulovit starýho bimbasa.

kobyla1 ( 20. března 2013 18:01 )

Tomu říkám degenerační příznaky

peterwilliams ( 20. března 2013 16:52 )

to je trapny ..no bleeeeeeeeeeee

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud