Znamení od Boha? Když volili papeže, na obloze se zjevil anděl!

Autor: šim - 
15. března 2013
10:49

Všechno je řízení Boží? V den, kdy konkláve zvolila nového papeže, který přijal jméno František, se na obloze nad Floridou objevil růžový mrak ve tvaru anděla s roztaženými křídly.

Když před necelým měsícem rezignoval na post papeže Benedikt XVI., obával se svět apokalypsy. Dokonce v noci poté při bouřce udeřil přímo do Svatopetrského chrámu blesk. Fotografie obletěla celý svět a miliony věřících vyděsila.

Nyní se vše obrací. Ve středu byl při konkláve zvolen nový papež, Argentinec Jorge Mario Berguglio, který si vybral jméno František. Inspiroval ho žebravý mnich František z Asissi, zakladatel řádu františkánů.

Jako by nebesa tuto volbu schvalovala. Na obloze nad Floridou se jen o několik hodin později objevil mrak ve tvaru anděla. Snímek růžového oblaku, který jako by měl roztažená křídla, dala na facebook televizní stanice WPTV a obrázek okamžitě zaplavil internet.

„Je to neuvěřitelné. Bůh žehnej našemu novému papeži,“ napsala v jednom komentáři na facebooku Monica Folmer. Apokalypsa se snad protentokrát odkládá...

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

zelena.karkulka ( 15. března 2013 20:38 )

rudyptak48 ( 15. března 2013 17:41 )

Oni oblbují své ovečky a ty jsou většinou šťastné z toho "oblbování". Koho oblbuješ ty? nájde se hřebec, co tě uspokojí a přestaneš prskat jedovatou slinu?

kobyla1 ( 15. března 2013 17:28 )

Už zase oblbujou své ovečky fláterníci

naidka ( 15. března 2013 15:42 )

tomiku, tys mě normálně rozbrečel.

tomik007 ( 15. března 2013 15:06 )

To by se zjevil Marek Benda

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud