Zpovědník vrahů Slavomil Hubálek (†65): Stodolová byla hlavní iniciátorkou

Autor: rvs, mokk - 
18. 3. 2013
09:35

Bestiální vrazi Dana a Jaroslav Stodolovi. I na ně vypracoval znalecký posudek psycholog Slavomil Hubálek (†65). Případ se vymyká brutalitou. Manželé za dvanáct měsíců zavraždili osm lidí.

Největší série vražd v Česku se stala v letech 2001 a 2002. Obětmi manželů byli většinou osamělí důchodci.

Jasní psychopati

Slavomil Hubálek měl na starosti vypracování posudků na oba manžele. „Stodolovi jsou jasně psychopatičtí jedinci, kde je diagnóza psychopatie naprosto nesporná,“ řekl o případu v rozhovoru pro Českou televizi. „U Stodolových to bylo komplikované v tom, že hnacím motorem byla ona a on byl takový trouba, který se k tomu nechal zmanipulovat,“ dodal psycholog.

Nečekaný zvrat

Zatímco psycholog byl přesvědčen, že Dana Stodolová byla hlavní iniciátorkou zločinů, manželé shodně tvrdili, že vraždil jen Jaroslav Stodola. Hubálkův odhad byl ale správný. Stodolová jednu ze zavražděných žen (†78) dokonce ubila a ubodala zcela sama. Oba manželé dostali doživotí.

Doporučujeme
honza1965 ( 18. března 2013 11:07 )

Blesk parazituje na všem. I na Hubálkově smrti. Čeká nás nekonečný seriál o případech ke kterým dělal posudek Hubálkovi to sice přeju, on sám byl parazitem, bulvárním psychologem, co dělal posudky tak aby zapadaly do vyšetřování, ne aby byly pro vyšetřování vodítkem, ale čtenáře Blesku lituji, že tím budou otravováni.

doktorsafranek ( 18. března 2013 11:06 )

Já bych to chápal asi tak, že soudu šlo o jakési spravedlivé rozuzlení kdo má větší díl viny.Ten článek je jakási ukázka jeho práce.

ivkanatka ( 18. března 2013 10:05 )

Nechápu souvislost, proč se v článku píše o vrazích, kteří jsou dávno odsouzeni a " sedí " a panem Hubálkem ? Ten je už, bohužel, po smrti a o tom v článku není ani věta. Jen to,že na vrahy vypracoval znalecký posudek. Mně tedy nezajímá o nich opět číst, čekala bych článek o panu psychologovi.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa