Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C

Američané jsou mimo mapu: Místo Česka Rakousko, Slovensko vymazali

Autor: shp - 
13. března 2013
16:42

Američané zeměpis příliš nezvládají. Celý svět o tom přesvědčili autoři komediálně-špionážního seriálu Chuck. Zveřejnili v něm mapu Evropy, kde se Česko nachází na území Slovenska. A na tom našem se zase rozléhá Rakousko. Ach bože!

V jednom z posledních dílů, kde hlavní hrdina cestuje do Švýcarska, zveřejnili autoři opravdu kuriózní mapu Evropy. Ta podle nich zažila nejspíš pořádnou migraci. Švýcarsko se rozmohlo na území Rakouska, které vyhnalo Českou republiku na území Slovenska.

Slovensko raději neexistuje

To podle tvůrců seriálu už vůbec neexistuje. Seriál Chuck se vysílá již od roku 2007 a vypráví o osudech počítačového génia, který dostal e-mail od starého přítele pracujícího pro CIA. Zpráva uložila jedinou kopii světově největších špionážních tajemství světa do Chuckova mozku. O humorné scény není v seriálu nouze. V hlavních role v něm hrají Zachary Levi, Yvonne Strahovski a Adam Baldwin.

vencapernik ( 15. března 2013 02:48 )

Sheriy kdo zde placa huvadiny jses ty, Mozna zejsi byla v US na navsteve ale ja zde ziji od sedesateho osmeho,

kobyla1 ( 14. března 2013 07:08 )

Nejsem vlezdo***ka jako ty. Jim není co závidět. Byl jsem tam několikrát a z těch lidí tam nemám vůbec dobrý pocit.Ty by ale určitě rád zametal i v Moskvě

kobyla1 ( 14. března 2013 07:05 )

Jak to že nekradeš? Vždyť jsi tu posledně blábolila, že církvím musíme vrátit to, co jsme jim ukradli. To znamená že jsi okradla církev, tak co to zase meleš?

cinderella1 ( 14. března 2013 05:45 )

Treba to vedi moc dobre, ale vzdyt tady jde o serial, ve kterem se strasne moc prehani ... takze udelali k tomu take podobne blaznivou mapu. Me se ten serial osobne vubec nelibi, je to fantas magorismus a ta mapa tam docela dobre zapa.

cinderella1 ( 14. března 2013 05:40 )

Omezena jsi jedine tak ty, nechapu co je na tom divneho? Vzdyt je to jen serial ... Vymysleny dej ... vymyslena mapa

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud