Policejní honička u Prahy: Řidič ujížděl hlídce, naboural do jejího auta a utekl

Autor: ČTK, mokk - 
12. března 2013
21:35

Pořádné drama dnes probíhalo v Újezdu nad Lesy. Neznámý řidič začal ujíždět policejní hlídce, protože měl řízení zakázáno. Policejní honička však skončila jeho havárií, řidič ale utekl. Policie po muži stále pátrá a hrozí mu několikaletý trest odnětí svobody.

Řidič pronásledovaný policisty v úterý večer v pražské čtvrti Újezd nad Lesy narazil do policejního auta a utekl. Policisté po něm nyní pátrají. Řekla mluvčí policie Eva Kropáčová. Jméno řidiče podle ní policisté znají. Muž usedl za volant, přestože měl řízení zakázáno.

Policisté chtěli auto zastavit a zkontrolovat. Řidič ale výzvu k zastavení neposlechl a začal prchat. Honička skončila před 19:00 v Pilovské ulici v Újezdu nad Lesy. "Řidič pronásledovaného auta narazil do plotu a poté i do policejního vozu," popsala havárii Kropáčová. Muž z auta vyskočil a utekl. Policisté po muži stále pátrají, na pomoc si vzali i psovody. 

Řidiči momentálně hrozí odnětí svobody až na tři roky. "Muž se tak dopustil maření výkonu úředního rozhodnutí," řekla mluvčí Eva Kropáčová.

 

 

zadnice ( 13. března 2013 10:30 )

Policie má hned střílet!!!

dobrotka ( 13. března 2013 04:56 )

No jo, hrozi mu, jestli ho vubec chytnout Jak jim mohl utect?

babicovyjedy ( 13. března 2013 00:46 )

AMATERI Z MESTAPA

lunatic ( 12. března 2013 21:56 )

Řidiči hrozí až 3 roky vězení ; klišé,které o NIČEM nevypovídá,protože např.p.Viktorovi Koženému trest nejenže nehrozil = on jej reálně i dostal,rovnou 10let natvrdo ... a "vor v zakoně",p.Andranik Soghojan rovnou 22let! Ale - abych to i důstojně zakončil,tak = NÁM VŠEM hrozí SMRT - kdyby pro nic jiného,tak jen proto,že jsme se narodili !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud