V NASA se asi zbláznili: Na Harlem Shake tancuje i kosmonaut!

Harlem Shake pobláznil dokonce i zaměstnance NASA!
Autor: psch - 
12. 3. 2013
20:33

Video hit Harlem Shake dobývá po internetu postupně celý svět. Lidé ve videích tancují nazí, na střeše auta či v jiných bizarních situacích. Sem tam se chce předvést nějaká společnost a svézt se s hitem v rámci marketingu. Ale něco tak velkého, jako je šílenství v řídícím středisku NASA, tady ještě nebylo!

Video z NASA se nijak neliší od těch ostatních, kde šílenci tancují na Harlem Shake. Kromě jediné maličkosti. V ostatních videích totiž lidé nepřestanou řídit rakety a sledovat satelity...

Video začíná normálním pohledem do řídící místnosti, kde všichni sedí u svých počítačů. Najednou se do prostoru vplíží žena v obleku kosmonauta a začne tancovat na už známou písničku. Chvíli si tam potrsává, když se najednou celá místnost promění v jeden velký blázinec.

Video ale vzbudilo rozruch. V internetových diskuzích se lidé ptají, kdo se tedy stará o asteroidy, družice a satelity a kdo navádí rakety, když nikdo není u svého počítače a všichni bláznivě poskakují po místnosti převlečeni za dinosaury nebo opice.

Doporučujeme
anka ( 12. března 2013 21:30 )

jeden zacne tancovat a postupne se pridaji ostani....a co, legrace neni nikdy dost...

danoch ( 12. března 2013 20:49 )

CO TO PROBOHA JE TEN HARLEM SHAKE ?TO JE ZASE NĚJAKÁ TOTÁLNÍ TRAPNOST NE?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa