Šok v televizním vysílání: Před kamerami se zapálil populární rapper

Polský rapper se zapálil v televizním vysílání  (Autor: Repro YouTube.com)
Autor: psch, INT - 
11. března 2013
16:31

VIDEO | Všichni jako horkou vodou opaření sledovali populárního rappera Andrzeje Řuromského. Místo tvrdého rapu totiž před televizními kamerami spustil tvrdý oheň! Ve vysílání polské televize Polsat se demonstrativně zapálil.

Pyroman Žuromski tak chtěl zaprotestovat proti rozhodnutí soudu, v roce 2007 totiž dostal trest za prodej drog. Podle rappera to byl nespravedlivý trest.

Moderátor pořadu Przemyslaw Talkowski si s ohněm nevěděl rady, nejspíš si neprošel povinným školením protipožární ochrany... „Byl jsem v šoku a nevěděl jsem, co se děje,“ řekl po vysílání.

Nejdřív to podle moderátora vypadalo, že chce spálit jen nějaký kus nápisu, když ale plameny vyšlehly výš, zpanikařil. „Pokoušel jsem se ho uhasit a oblečení z něj sundat,“ řekl. Naštěstí se zřejmě zalekl i samotný drsný rapper a mikinu si sundal sám.

Žuromski není spokojený se svým trestem za prodej drog, tvrdí, že je nespravedlivý. Nejdřív dostal pět let, po odvolání mu trest snížili na tři roky, po čemž se znovu odvolal. Podle polských médií drží i protestní hladovku.

marieelle ( 12. března 2013 09:38 )

nehodno následníků a ten spam ať jde k čertu.

jaramila ( 12. března 2013 07:54 )

Spíš rapl, než rapper...!

juratrucker ( 11. března 2013 21:55 )

Spíš trotl už od pohledu

juratrucker ( 11. března 2013 21:53 )

Di do ***e na koho to tu zkoušíš ? Si to vynachvaluj doma a známým a nespamuj diskuzi takovým shitem.

simonadavisdova ( 11. března 2013 20:59 )

Ahoj. Mezi lidma ted koluje novinka, jak si vydelat nejake penize. Je to na - www.DveBarvy.Chytrak.cz - Ja si takto vydelavam uz pres mesic a nemuzu si to vynachvalit, stejne jako znami, kteri mi to poradili Doporucuji to omrknout rychle, protoze brzy to uz nebude mozne!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud