Nahý muž přišel do baru celý od krve: Pobodala jsem ho, protože mě týral, řekla manželka soudu

Autor: zb, ljš - 
11. 3. 2013
09:08

Scéna jako z hororu se loni v říjnu odehrála před zraky hostů hotelu v Přimdě na Tachovsku. Do baru tam najednou vběhl nahý pobodaný muž a prosil o pomoc pro sebe a své děti. Jeho manželka, která se ho pokusila zavraždil, nyní stanula před soudem.

"Manžel mě bil a psychicky týral. Osudný den popíjel pivo. Já se rozhodla, že ho zabiju. Vzala jsem si nůž v kuchyni a schovala ho v ložnici pod matraci. Když si šel manžel pro další pivo, rozkousala jsem tři diazepamy v ústech a hodila mu je do piva. Když po hodině usnul, bodla jsem ho do zad. Pak vyskočil, já ho ještě několikrát bodla. On pak utekl z domu," vypověděla u Krajského soudu v Plzni Eva H.

K šílenému útoku, který manžel Petr H. naštěstí přežil, došlo loni v říjnu v Přimdě na Tachovsku. Zachránilo ho to, že ještě dokázal doběhnout do nedalekého hotelu a poprosit o pomoc, pak zkolaboval. Lékařům se ho ale podařilo stabilizovat.

Uvnitř domku, kde došlo k pokusu o vraždu, pak policisté našli vyděšená dvojčátka (4) krčící se v rohu dětského pokoje a zadrželi manželku pobodaného Evu (33). Děti si vzaly do péče jejich prarodiče. Žena, která vinu nepopírá, čeká od té doby ve vazbě na svůj trest.

Doporučujeme
simonadavisdova ( 11. března 2013 21:00 )

Ahoj. Mezi lidma ted koluje novinka, jak si vydelat nejake penize. Je to na - www.DveBarvy.Chytrak.cz - Ja si takto vydelavam uz pres mesic a nemuzu si to vynachvalit, stejne jako znami, kteri mi to poradili Doporucuji to omrknout rychle, protoze brzy to uz nebude mozne!

anka ( 11. března 2013 19:26 )

nevime, jestli muz pani opravdu tyral...a jestli ano, mela se sebrat s detmi a odejit do azyloveho domu a odtud celou tu situaci resit - a rozhodne ne ho uspat prasky a pak pobodat...

hofihofi ( 11. března 2013 18:12 )

Chapes co? Ty take bys zabodla chlapa ve spani? On ji jako ve spani tyral, jo. Sla na pcr, jo? A co kdyz je to od ni vymyslene co? Takze nic nevis a hned bys zabijela, to jsi dobra.

moiaza ( 11. března 2013 16:26 )

Vážená paní. Naprosto chápu vaší situaci a na vašem místě bych se nezachoval jinak.

hofihofi ( 11. března 2013 15:49 )

Tahle prapitoma vymluva neprojde, neprosla by ani kdyby ho bodla pri rvacce s nim, ale ve spani.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa