Náhlá smrt miliardáře a bývalého majitele TV Pětka: Zemřel při golfu

Luboš Měkota zemřel kvůli náhlé příhodě.
Autor: INT, mokk - 
10. března 2013
08:32

V sobotu zemřel miliardář a bývalý majitel TV Metropol a TV Pětka. Uhlobaron Luboš Měkota byl navíc jedním z vyšetřovaných v kauze Mostecké uhelné společnosti. Podle všeho zemřel kvůli náhlé příhodě. Jestli šlo o mrtvici, nebo infarkt zatím není jasné.

Luboš Měkota patřil mezi padesát nejbohatších lidí v Česku, kvůli kauze Mostecká uhelná měl od listopadu obestavěný majetek.

Podle serveru motejlek.com zemřel Měkota kvůli náhlé příhodě nedaleko berounského golfového hřiště ve věku 55 let. Konkrétně mělo k události dojít na chodbě Restaurantu Tifannys v Berounském Golf Resortu.

Miliardář je bývalým majitelem nedávno zavřené TV Pětka. V listopadu mu obstavili majetek a tudíž už neměl peníze na její provoz. Televize ukončila vysílání na začátku února.

Měkota byl v době privatizace Mostecké uhelné v čele společnosti. Podivné finanční machinace během privatizace prošetřují soudy a právě Měkota byl jedním z vyšetřovaných.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Další videa
Články odjinud