Mladík shodil přítelkyni ze skály: Rozcházím se s tebou, řvala, když padala

Creighton shodil Jessicu ze skály, ještě stačila zakřičet, že se s ním rozchází
Autor: psch - 
4. března 2013
14:14

Tak tohle je opravdu originální rozchod! Mladík strčil svoji přítelkyni ze skály, když padala, stihla ještě zakřičet, že se s ním rozchází. Reakce? Smíchy se začal válet po zemi!

Creighton Baird si s přítelkyní Jessicou Powell chtěli okořenit vztah a vyrazili vstříc adrenalinovému zážitku v Utahu. Když měla Jessica skočit do propasti hluboké zhruba 120 metrů, rozhoupávala se skoro 45 minut.

Creighton už to nevydržel a vyřešil to za Jessicu. I když ji ujišťoval, že ji nestrčí, Jessica za chvilku nedobrovolně letěla. Jištěná lanem tak padala do hluboké propasti.

Jen co přestala strachy ječet, zakřičela na svého povedeného přítele, že se s ním rozchází. A jeho reakce? Začal se smíchy válet po zemi. Jen co Jessica vylezla zpět na skálu, svého miláčka objala a naopak mu poděkovala, že ji pomohl strach překonat.

Vztah ale netrval dlouho, tenhle zážitek za jejich rozchod sice podle jejich kamaráda nemohl, ale dva měsíce od něho se spolu rozešli. Zprvu zábavná pohádka má tak smutný konec.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

mirek7212 ( 5. března 2013 10:04 )

To je pravda...

dobrotka ( 5. března 2013 01:21 )

zato prispivas klikanim

dobrotka ( 5. března 2013 01:20 )

No a to je prave ono. Uz je ti ted jasne, proc jsou pleskove titulky takove jake jsou? Aby nalakaly ctenare na kliknuti a popripade nejakou reakci

cinderella1 ( 4. března 2013 23:05 )

Zapomnela jsem se podivat na to, ktery bl/bec napsal tento clanek, ale uz se tam vracet nebudu, skoda casu.

naidka ( 4. března 2013 19:44 )

pozastavuju se nad titulkem, ale ani článek mi nepřišel k popukání. Určitě nežeru články smrtelně vážně a ani se smrtelně vážně nehodlám s nikým dohadovat.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud