Zoufalá láska: Muž bodl svoji bývalou, když kojila jejich dítě. Pak ji objal

Ilustrační foto
2. 3. 2013
22:58

K naprosto zoufalému činu se snížil muž (27) v Uherském Hradišti. Svoji bývalou přítelkyni, která zrovna kojila jejich tříměsíční dítě, bodl nožem, pak ji ošetřil a objal. Ač to z jeho strany byl spíše nešťastný pokus o získání ztracené lásky, za pokus o vraždu mu hrozí až osmnáct let vězení.

Jenom velkou náhodou se nic nestalo tříměsíčnímu dítěti. To samé ale bohužel nelze říct o ženě, která dítě kojila, když na ni její bývalý partner zaútočil.

Poté, co ženu pobodal, jal se ji ošetřovat a až do konce návštěvních hodin azylového domu na Zlínsku ji objímal. Nejspíš se tímto zoufalým činem snažil získat zpět ztracenou lásku.

Takhle jednoduše to ale nevidí policie, muže obvinila z pokusu o vraždu, hrozí mu deset až osmnáct let za mřížemi.

"Muž měl pocit, že mu žena lže, přesto chtěl jejich vztah obnovit. Hádka se stupňovala. Muž pak vzal z kuchyně nůž, na ležící ženu klekl a ohrožoval ji nožem. Přitom, jak se bránila, jí zlomil prst na ruce. Třem ranám nožem se žena ubránila, čtvrtá ji lehce zasáhla do hrudníku," popsala krajská policejní mluvčí Jana Macalíková.

Dodala, že muž pak byl s napadenou na pokoji až do konce návštěv. "Tvrdil, že všechno, co dělá, dělá ze zoufalé lásky k ní," doplnila policejní mluvčí. Muž byl už dříve soudně trestán za zločiny majetkového i násilného charakteru a za nedovolenou výrobu a nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

tomik007 ( 3. března 2013 17:11 )

bylo to na morave - takze czesky nemusi...

tomik007 ( 3. března 2013 17:09 )

V podstate totez co udelali LIDEM Veverkam - (bez toho obeti)...

valentinar ( 3. března 2013 13:43 )

Ty se hlavně nauč česky jelito.

rumovapalice ( 3. března 2013 08:55 )

cicavec ( 3. března 2013 08:20 )

Jen škoda že některýmu policajtovi náhodně nevystřelila pistolka.Takovéto zmetky je potřeba hned střílet.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa