Vnučka po hádce umlátila babičku kladivem

Mladá žena brutálně umlátila svou babičku
Autor: šim - 
13. února 2013
11:42

Brutální vražda otřásla varšavskou čtvrtí Motokowie. 32letá žena tam několika ranami kladivem do hlavy zavraždila svou babičku (†78). Vraždě předcházela hádka.

Ewa S. (32) se nastěhovala do bytu své babičky teprve před dvěma týdny. Neměla peníze, léčila se ze závislosti na drogách a alkoholu. Její babička Halina L. (†78) jí chtěla pomoci překonat těžké období. Krátkou dobu trvající soužití vyústilo v tragédii.

Právě závislost vnučky vyvolala mezi ženami ostrou hádku. Babičku rozčílilo, že vnučka přišla domů zfetovaná. Mladou ženu popadl záchvat vzteku, vzala kladivo a babičku několika ranami do hlavy doslova umlátila. Pak z bytu utekla.

Tělo Haliny objevil o dva dny později v bytě její syn, který tam přišel poté, co se mu s ní nepodařilo zkontaktovat. Obrázek, který se mu v kuchyni naskytl, byl otřesný. Žena měla po úderech kladivem téměř úplně rozdrcenou lebku, všude byla krev a kusy tkáně, informoval polský server Fakt.pl.

Netrvalo dlouho a policie z vraždy obvinila Ewu S., která se po zadržení k činu přiznala. Nyní se nachází ve vazbě, která jí byla stanovena na dobu nejméně 3 měsíců, než dojde k soudu.

Mladá žena tvrdí, že neví, proč na babičku zaútočila, prý byla opilá. Vyšetřovatelé zjišťují, zda nebyla také pod vlivem drog. Žena bude podrobena také psychiatrickému vyšetření.

Ewa S. je matkou tří dětí, z nichž jedno jí však zemřelo. Zbylé dvě jí byly odebrány z péče. Ženě hrozí trest doživotí.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

vary ( 13. února 2013 14:50 )

Noo koukám, hodná vnučka.

tomik007 ( 13. února 2013 14:38 )

Kradouskuv "treti duchodovy pilir"

naidka ( 13. února 2013 13:09 )

zřejmě Blesk navázal družbu s polskou Bleskawicou.

peterwilliams ( 13. února 2013 12:29 )

SOUHLAS vymlátit je z domu

e.44 ( 13. února 2013 12:27 )

To u nás už dlouho nikdo nikoho nezavraždil ani se tu nestalo jiné nešťestí, že sem bleskáči v tragédyabsťáku sázej články o vraždě v Polsku, přejetí za tmy sáňkujícího dítěte na Slovensku a tři roky staré úmrtí v Anglii v důsledku závislosti na CocaCole?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud