Otřesné video: Miminko lítá vzduchem tam a zpět, matka tomu říká cvičení!

Matka provádí s miminkem doslova akrobatické kousky, považuje to za cvičení, jiní ale hovoří spíš o týrání.  (Autor: Facebook)
Autor: psch, INT - 
12. února 2013
15:51

VIDEO | Video, na kterém batole létá vzduchem, obrazilo po internetu asi už celý svět. Kaskadérské kousky, které by dítěti mohl závidět leckterý akrobat, provádí jeho matka s naprosto čistým svědomím – říká tomu cvičení.

Ohýbání ručiček takovým způsobem, že by dospělému člověku praskla ramena, létání vzduchem hlavou dolů a další šílené „cviky“ provádí matka batolete na videu, nad kterým se pohoršují statisíce lidí.

Mnozí nad tímto kontroverzním způsobem cvičení kroutí hlavou. Dalo by se to považovat za týrání, zní v příspěvcích pod videem, které má více než milion zhlédnutí.

Dvouminutové video zakončí maminka tím, že miminko položí na postel, pohladí ho a políbí. Dalo by se tedy říci, že ho má ráda a cviky provádí s čistým svědomím, opak je ale pravdou.

Rozhodně nejde o převratný způsob cvičení, naopak to nejspíš pramení z hlouposti či nevědomí matky. Někteří tuto metodu považují za léčebnou, měla by prý zvyšovat motoriku dítěte. Odborníci ale varují, že by naopak takové zacházení mohlo dítkům ublížit!

Myslíte si, že je to normální? Podívejte se na video, slabším povahám ho však nedoporučujeme.

papala ( 16. února 2013 20:37 )

Kdepák, odebrat dítě, to ano, ale žádnej blázinec, dělala bych jí pěkně to samý! By praskla vejpůl, .....

papala ( 16. února 2013 20:35 )

Souhlasím, jen kretén může napsat to, co Fortin

papala ( 16. února 2013 20:34 )

Až se ti to narodí, jestli teda někdy....tak to zkus udělat...uvidíme, jak se k tomu budeš stavět

papala ( 16. února 2013 20:31 )

Já nevím, já jak tady čtu ty komentáře, tak začínám mít pocit, že jsou lidi na jejich straně. Bože můj...jsem teď těhotná, již podruhé a všude si čtu, jak je nezdravé natřásat s malým dítětem,, že časté nošení v šátku způsobuje poškození páteře, stejně tak dlouhodobé sezení v dětské autosedačce a lehátku...že se nemá dítě posazovat, dokud si samo nesedne, že není dobré stavět dítě na nohy dokud se samo nezačne stavět a pomáhat mu voděním za zvednuté ručičky....No tak proč vlastně, když takovéhle věci, co předvádí ta bezcitná ženská jsou podle některých tady v pořádku. Lidi přemýšlejte!

papala ( 16. února 2013 20:20 )

Gadzenko....Nevím, podle čeho usuzuješ, že je to v pořádku, tobě bych teda dítě do rukou nesvěřila. Nevím, ale takové zacházení s tak malým dítětem rozhodně není normální. ,,Povolání,, rodiny neomlouvá tento styl zacházení. Láska k dítěti se tedy projevuje jinak. nechápu tvůj názor!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud