Perverzní dáreček: K narozeninám nechal přítelkyni (15) vytetovat své jméno nad přirození

Opravdu neobvyklý dárek k narozeninám zvolil třicetiletý Matthew. Jeho nadšení už ale patnáctiletá přítelkyně nesdílela.
Autor: psch, INT - 
5. února 2013
19:10

Pěkně perverzní dáreček dostala patnáctiletá dívka od svého třicetiletého přítele. Místo nějakého tradičního dárku ji nechal vytetovat svoje jméno. Matthew se s tím opravdu nepáral, věčnou památku má dívka přímo nad vaginou.

Většina patnáctiletých slečen očekává narozeninové dárečky v podobě plyšových zvířátek, náušnic, kabelek nebo oblečení. Dívka z Oregonu se ale dočkala něčeho opravdu netradičního.

Třicetiletý Matthew Rader nechal svojí holce vytetovat tři slova, z nichž jedno bylo jedno jeho jméno. Dost zvláštní způsob, jak vyznat holce lásku, ještě ke všemu nezletilé.

Dívce se tenhle perverzní dáreček příliš nelíbil a zvrhlíka udala na policii. Matthew nyní čelí obvinění ze znásilnění třetího stupně a hrozí mu vězení. Rader se brání, že neznal skutečný věk dívky, pro to ale soudy ani policie pochopení nemá. Kauci stanovili na skoro 4 miliony korun.

Matthew Rader (30) nejspíš nepočítal s tím, že se dívce dárek líbit nebude a že na něho podá trestní oznámeníMatthew Rader (30) nejspíš nepočítal s tím, že se dívce dárek líbit nebude a že na něho podá trestní oznámení | INT

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

mrazkova@tiscali.cz ( 7. března 2018 18:35 )

Wow, já bych ho na jejím místě asi zabila. Taky jsem si pro manželovo potěšení nechala udělat piercing, mimochodem moc doporučuji náušnice odtud - https://www.piercing-factory.cz/ , ale to bylo z mé vlastní vůle a navíc tam nikde není jeho jméno. Měli by mu za to vytetovat něco na čelo.

dobrotka ( 7. února 2013 20:36 )

ty se moc nesmej a bez nastudovat biologii ze zakladni skoly

dobrotka ( 7. února 2013 20:35 )

Pisalek Blesku nema ani poneti, co se vyskytuje a jak se vola ta cast nad prirozenim

dobrotka ( 7. února 2013 20:33 )

Ty tele, ani DO tam nemelo byt, Ani NA ani DO vaginy se tetovat neda

tomik007 ( 6. února 2013 17:38 )

melo tam byt "DO"

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud