Drama v Británii: Slovák (23) chtěl podřezat těhotnou přítelkyni flexou

Autor: ljš, Čas.sk - 
29. ledna 2013
17:45

Britský Gloucester má za sebou pořádné drama. Šílený, zdrogovaný Slovák chtěl podřezat svou přítelkyni, matku svého nenarozeného dítěte, flexou. Dívku se naštěstí podařilo zachránit.

Drama začalo, když Slovák Peter, který žije v Británii od roku 2008, vzbudil ve dvě hodiny ráno svou přítelkyni Natashu (20) s tím, že je někdo pod postelí. Byl přesvědčený, že na něj dívka něco chystá, popadl proto brusku, zapnul ji a začal vyhrožovat, že ji s ní podřeže.

Policie dorazila na místo o hodinu později. Peter rozbil okno a zavřel se s přítelkyní do skříně. Policii tvrdil, že má zbraň, přitom ale dívce tlačil do zad jen kovovou trubku. "Byla to velmi složitá, stresující a nebezpečná situace. Policisté nevěděli, s kým mají co do činění. Natasha se bála o svůj život," řekl policejní prokurátor Julian Kesner. Podle něj byl Peter závislý na pervitinu a nejméně tři dny nespal, z toho měl paranoidní stavy.

Vyjednavač

Policejní vyjednavač dorazil na místo ve 4:09, jeho pomoc už ale nebyla třeba. Šílený Peter začal Natashu škrtit a policie musela zakročit. Dva strážci zákona zasáhli útočníka elektrošokem, ale to moc nepomohlo. "Choval se jako zvíře. Pět policistů se ho snažilo držet a musel dostat ještě dvě rány elektrošokem, než ho zvládli," řekl prokurátor.

Trest

Peter se pak ke všemu přiznal a řekl, že svého činu lituje. "On sám je v šoku z toho, jak se chová pod vlivem drogy. Podle něj šlo o psychózu způsobenou drogou," řekl jeho obhájce. Mladý Slovák teď bude mít spoustu času na to, aby si odvykl. Soud ho poslal do vězení na 4 roky a 8 měsíců.

alex0800 ( 30. ledna 2013 09:11 )

Slovenský arogantní feťák a jeho CD-rom přítelkyně.. Koho to zajímá..? Nechcete psát radši o tom, jak nám zas vláda rozkrádá stát, není to podstatnější než nějací zfetovaní čoboláci? Já vím, proti majiteli panu Kalouskovi propaganda nepíše, páč by mohl redaktor býti za pravdu vyhozen ;-) Nepřipomíná Vám to minulý režim, kde to fungovalo velmi podobně a také jsme měli demokraticky zkorumpovaný systém jako dnes, bohužel dříve se myslelo na lidi, dnes pouze na kmotry mafie a politické mafie.. Demokracie podle Havla zavládla nad zemí, která se ani nedožije stého výročí, páč ji političtí diletanti a zločinci rozprodají a nebude nic...

frantacizek ( 30. ledna 2013 02:06 )

už z fotky je patrno, že se jedná v tomto případě o intelektuálně sourodý pár, čili bych je jejich problémy nechal vyřešit je samotné. Měli bychom si dát do Ustavy, že lidé pod 90 IQ by neměli mít děti, max. se na ně chodit dívat do Klokánku.

tomik007 ( 29. ledna 2013 20:29 )

Ornela ma stesti ze ***a nevi co je flexka

jahodove_ticho ( 29. ledna 2013 19:50 )

Vypadá jak Barney z HIMYM )) Jen se zfetoval jak čuně a chtěl vypnout svou zbouchlou cikorku, to jsou klauni

jerry ( 29. ledna 2013 19:34 )

Krásně opálená. Asi se právě vrátili z dovolené z Malediv.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud