Poslední trapas doktora Čuněte. Bartákův svědek: Chci deodoranty a cigára!

Autor: red - 
29. 1. 2013
18:27

Konec kauzy Barták! Navržený výslech posledního svědka případu, Petra Hrušky, se ukázal jako pořádný trapas. Muž, který měl svědčit pro Bartáka (54), totiž soudu poslal seznam věcí, za které je ochotný svědčit.

Před soudem byli včera vyslechnuti poslední svědci v kauze pražského doktora Jaroslava Bartáka (54) přezdívaného doktor Čuně. Úplně poslední z nich měl být mírovský vězeň Petr Hruška, od kterého si Bartákovi obhájci slibovali svědectví ve prospěch svého klienta. Jeho svědectví se ale nakonec ukázalo jako totální fiasko a soudce ho odmítl předvolat.

Poslal soudu seznam

Nový svědek se ukázal jako naprosto nevěrohodný. Za svědectví totiž požadoval »honorář«, ve kterém nechyběly položky jako deodoranty, sypaný čaj, nebo cigarety. Soudu dokonce adresoval dopis s kompletním seznamem. „Jak soud zjistil, svědek se rád vyjadřoval i k jiným kauzám, například ke kauze Vor v zákoně,“ řekl na Hruškovu adresu soudce Stanislav Králík. Ten včerejším dnem ukončil dokazování a příští týden ve středu chce vynést rozsudek.

Seznam svědka Hrušky

V balíku chtěl mít:

  • 10x zelený sypaný čaj
  • 3x tuhý deodorant
  • 3x parfém
  • diář
  • sluchátka
  • 5x cigarety
  • 3x umělé sladidlo
  • hodinky

 

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

frantacizek ( 30. ledna 2013 00:22 )

ti recidivisté to musí být dobrá sebranka, ten Barták se tam má na co těšit. Jediné, co ho může od anální zkušenosti zachránit je to, že nevím, kdo by takového týpka lezl z těch muklů. ale násadu od smetáku mu tam vrazit asi vrazí kdokoliv, hlavně z těch cigošů.

thomasino18 ( 29. ledna 2013 23:40 )

a krumpáč zatnout do makovice aby se v ní rozsvítilo

zaviracispendlik ( 29. ledna 2013 20:50 )

imteligence promluvila

majojo ( 29. ledna 2013 20:06 )

Taky by se dala přihodit Píč.

temelin ( 29. ledna 2013 19:59 )

A dvě kurvy navíc k tomu nechtěl?

Zobrazit celou diskusi
Další videa