Sbohem, Nikolko! Rodina, přátelé a kamarádi se loučili s ubitou dívkou (†23)

Autor: Jan Čada - 
18. ledna 2013
18:55

V pátek po poledni byl hřbitov v Kroměříži plný. Rodina, kamarádi, spolužáci a přátelé se loučili s Nikolou Řezáčovou (†23). Dívku zabil její žárlivý přítel. Umlátil ji, polil hořlavinou a zapálil.

Tři stovky lidí, kteří včera na hřbitov přišli, se ptali proč. Proč krásná dívka takhle skončila. „Byli jsme dobří kamarádi, dá se říci, že jsme před pár lety spolu chodili, byla milá, veselá, ráda tančila,“ řekl Blesku blonďatý Lukáš a slzy se mu draly do očí. Další z kamarádů Aleš se vůbec nemohl rozpovídat: „Nezlobte se, nemám slov, nechci tomu pořád uvěřit,“ špitl jen.

Stejně na tom byl soused Jaroslav Novák z Roštína, odkud je rodina zemřelé. „Moc jsem ji teď nevídával, vím, že studovala, ale když jsem ji ještě na podzim potkal na zahradě, byla samý úsměv, hezká, jak už to bývá, strašně toho, co se stalo, lituji,“ smutnil soused.

Osudná sobota

Co se před týdnem v sobotu vlastně odehrálo, stále vyšetřují policisté. Nejpravděpodobnějším motivem brutální vraždy byla zřejmě žárlivost. „Nikolka přijela z diskotéky. Její přítel (†29), se kterým se znala asi čtyři měsíce, žárlil. Začala hádka, on ji bil a téměř umlátil. Pak ji polil hořlavinou a zapálil,“ řekl Jan, jeden se sousedů.

Muž pak sedl do auta a ve velké rychlosti najel do stromu. Na místě byl mrtev…


 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

peterwilliams ( 19. ledna 2013 09:29 )

jo nesmíte holky hrát chlapům na city a pak se na ně vy..rat

peterwilliams ( 19. ledna 2013 04:35 )

havel si pojde a zanechal tu po sobě svoje humanisty a bordel který nemá obdoby a to samé claus a ted ti odporní kandidáti na prezidenta..

peterwilliams ( 19. ledna 2013 04:34 )

jak můžou psát krásná ,když není na ni vidět?

peterwilliams ( 19. ledna 2013 04:07 )

a claus zlodějům ,zloděj je to samé co vrah...není žádný rozdíl ..

peterwilliams ( 19. ledna 2013 03:50 )

zase krásná ,ale blbá

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud